Dramatyczne sceny podczas meczu piłkarskiego! Zderzenie dwóch zawodników!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: LKS Start Lisie Jamy

Dramatyczne sceny podczas meczu piłkarskiego! Zderzenie dwóch zawodników! - Zdjęcie główne

Przerwany mecz piłkarski. | foto LKS Start Lisie Jamy

Sport Mecz lubaczowskiej klasy A został przerwany. Doszło do dramatycznego zderzenia bramkarza Zdroju Horyniec z napastnikiem LKS-u Start Lisie Jamy. Liczyła się każda minuta, a na miejscu pojawiło się Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Według relacji przekazanych przez portal nowiny24.pl przy stanie 2:1 dla KS-u Zdrój Horyniec. Z akcją ruszyli goście, do piłki dopadli napastnik Startu Lisie Jamy oraz bramkarz Zdroju. Obaj piłkarze po zderzeniu doznali poważnych obrażeń. Natychmiastowo wezwano dwie karetki pogotowia, lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zawodnik Startu został odwieziony karetką do szpitala. Bramkarz Zdroju, z urazem czaszki, został zabrany do szpitala przez LPR. Mecz został przerwany!