Reklama

Dominika Kulaga z Rzeszowa mistrzynią Polski! [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Dominika Kulaga z Rzeszowa mistrzynią Polski! [FOTO] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Dominika Kulaga pochodząca z Rzeszowa została akademicką mistrzynią Polski w pływaniu. Rzeszowianka zdobyła złoty medal na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym.

Rzeszowianka i studentka Dominika Kulaga odnotowała wspaniały występ na Akademickich Mistrzostwach Polski w pływaniu, uzyskując złoty krążek oraz tytuł mistrzowski. Ponadto Dominice udało się również zdobyć brąz w konkurencji 50 m stylem klasycznym. 

Dominika na co dzień zajmuje się studiowaniem psychologii w Collegium Humanum w Warszawie. Uniwersytet poinformował o sukcesie swojej studentki na swoim oficjalnym fanpage'u.

- Z dumą informujemy, że podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu, nasza studentka psychologii i główna inicjatorka Akademickiego Związku Sportowego (AZS) Collegium Humanum - Dominika Kulaga zdobyła AŻ dwa medale.

- piszą władze uczelni, po czym dodają:

- Te lokaty dają jej najlepszy wynik spośród 354 startów kobiet w Akademickich Mistrzostwach Polski oraz pierwsze miejsce dla przedstawicieli uczelni niepublicznych w ww. stylach. Dominika jako jedyna reprezentantka Collegium Humanum, zapewniła też Uczelni 17. miejsce w rankingu medalowym – pomimo konkurencji w postaci ponad 500 zawodników z 45 uczelni

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE