Reklama

Czuwaj Przemyśl uratowany! Prezydent miasta Wojciech Bakun: - Mam dobre wiadomości

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Czuwaj Przemyśl uratowany! Prezydent miasta Wojciech Bakun: - Mam dobre wiadomości - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Dobre wiadomości dla fanów piłki nożnej w Przemyślu. Czuwaj został uratowany.

Piłkarski klub Czuwaj Przemyśl był na skraju upadku. W środę, 23 lutego, dobre wieści przekazał Wojciech Bakun, prezydent Przemyśla.

- Na spotkaniu z Zarządem Stowarzyszenia Czuwaj Wiaro wypracowaliśmy wspólnie procedurę postępowania w celu dalszego funkcjonowania klubu Czuwaj Przemyśl. Wypracowane postępowanie jest najlepszym możliwym wyjściem, aby klub mógł w dalszym ciągu normalnie funkcjonować - wskazuje Wojciech Bakun.

- W najbliższy piątek, 25 lutego, zostanie zwołane Nadzwyczajne Walne Zebranie członków, na którym zostanie podjęta uchwała o uchyleniu uchwały o likwidacji klubu, oraz zostanie podjęta uchwała o powołaniu nowego zarządu. Ustępujący zarząd protokolarnie przekaże wszystkie dokumenty nowemu zarządowi. Wszystkie umowy z miastem, z POSIRem, wnioski na dotacje zostają zachowane. Stowarzyszenie będzie w dalszym ciągu funkcjonować jako Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro i prowadzić klub sportowy Czuwaj Przemyśl - pisze włodarz Przemyśla.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy