Czuwaj pokonał lidera I ligi [FOTO]

Opublikowano:

Sport Piłkarze ręczni SRS Czuwaj Przemyśl po bardzo wyrównanym spotkaniu, pokonali we własnej hali lidera I ligowych rozgrywek AZS AWF Biała Podlaska 26-25.Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Michała Kubisztala, wciąż liczą się w walce o mistrzostwo ligi.

Domowe zwycięstwo nad liderem z Białej Podlaskiej, pozwala podopiecznym Michała Kubisztala na zachowanie realnych szans w walce o mistrzostwo ligi w tym sezonie.

Przemyślanie, dzięki znakomitej grze w obronie i świetnej dyspozycji Pawła Sara, niemal przez całą pierwszą część spotkania byli stroną dominującą. Ostatecznie na przerwę schodzili z przewaga 5 bramek.

Lider przebudził się w drugiej połowie. Szczypiorniści z Białej Podlaskiej po zmianie stron, potrzebowali kwadrans aby zmniejszyć różnicę najpierw do dwóch a następnie do jednej bramki.Wydawało się, że gospodarze mogą mieć problem z odniesieniem zwycięstwa. Przemyślanie jednak po raz kolejny odjechali rywalowi i w 52. minucie, po bramce Mateusza Kroczka prowadzili 24-19.W samej końcówce po dwóch trafieniach Stefańca AZS AWF doprowadził do stanu 26-25, jednak gościom zabrakło już czasu na zdobycie wyrównującej bramki.

SRS Czuwaj - AZS AWF Biała Podlaska 26:25 (15:10)

SRS Czuwaj : Michał Kubistal 5, Nowak 5, Biernat 4, Kroczek 4, Kulka 3, Bajwoluk 3, Maciej Kubisztal 2

AZS:  Stefaniec 8, Urbaniak 4, Maksymczuk 4, Łazarczyk 3, Niedzielenko 3, Bekisz 2, Kozycz 1