Reklama

Co dalej ze Stalą Stalowa Wola?

Opublikowano:
Autor:

Co dalej ze Stalą Stalowa Wola? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Sportowo piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola spadli o klasę niżej. Jednak nadal nie wiadomo gdzie zagrają w sezonie 2020/2021!

W miniony weekend piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali z Pogonią Siedlce i zajęli piętnaste, spadkowe miejsce, w drugiej lidze. 

SPADEK PIŁKARZY STALI STALOWA WOLA>>>

Nadal nie ma jednak opublikowanego nowego rozkładu gier w trzeciej lidze, grupie 4 - która startuje 1 sierpnia. Za to na stronie internetowej prowadzącego rozgrywki Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej opublikowano krótki komunikat.

Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że ewentualna korekta terminarza rozgrywek o mistrzostwo III Ligi grupa 4 na sezon 2020/2021 nastąpi po wydaniu decyzji Komisji do spraw Nagłych PZPN w sprawie udziału klubu Stal Stalowa Wola w rozgrywkach drugiej lub trzeciej ligi w sezonie 2020/2021. Ewentualna informacja o zmianie terminarza rozgrywek III Ligi grupy 4 na sezon 2020/2021 zostanie podana do publicznej wiadomości najwcześniej w dniu 30 lipca.

O co może chodzić? To są tylko domysły, ale Stalówka może liczyć na przykład na kłopoty ze startem któregoś klubu w Fortuna 1. Lidze - kłopoty finansowe ma GKS Bełchatów. Nadal może być drążony temat nielegalnych wlewów dożylnych u niektórych piłkarzy Pogoni Siedlce. Klub ten został już ukarany odjęciem sześciu punktów, w sezonie 2020/2021, za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20. Taka kara w obecnym sezonie wywróciłaby do góry nogami całą tabelę drugiej ligi. Najbliższe godziny wszystko wyjaśnią.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE