Centralna Liga Juniorów U-15: Grad goli na Zwierzyńcu. Siarka Tarnobrzeg wygrała z Koroną Kielce [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Drużyna prowadzona przez Łukasza Wilka odniosła drugie zwycięstwo w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15. Tym razem piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali 6:3 z KKP Koroną Kielce.

Po dwóch porażkach (z Wisłą Kraków 0:3 oraz ze Stalą Rzeszów 0:2) młodzi piłkarze Siarki Tarnobrzeg zapisali na swoim koncie trzy punkty. W niedzielne południe na obiekcie przy Lesie Zwierzynieckim wygrali 6:3 z KKP Koroną Kielce. Już w pierwszych 40 minutach kibice zobaczyli siedem goli (5:2 dla Siarkowców). W trakcie kolejnej odsłony młodzi piłkarze z Kielc chcieli zbliżyć się do Siarkowców, ale zostali skarceni w ostatnich minutach meczu.

Zobacz zdjęcia z niedzielnego meczu CLJ U-15 pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Koroną Kielce