Reklama

Były prezes Podkarpackiego ZPN udowodni swoją niewinność?

Opublikowano: pt, 25 paź 2019 09:06
Autor:

Były prezes Podkarpackiego ZPN udowodni swoją niewinność? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W Sądzie Okręgowym w Rzeszowie rozpoczął się proces w sprawie niegospodarności w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej.

Ruszył proces w sprawie niegospodarności działaczy Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Na ławie oskarżonych znaleźli się były prezes Podkarpackiego ZPN Kazimierz Greń (wyraził zgodę na publikację swojego wizerunku i danych osobowych) oraz byli wiceprezesi Marek H. oraz Zenon K. 

W akcie oskarżenia podana została informacja że Kazimierz Greń otrzymał kwotę 303 tysięcy złotych w związku z podpisaniem kontraktu managerskiego, niegospodarność dotyczy również umów o dzieło oraz zleceniówek.

Oskarżeni złożyli wyjaśnienia i nie przyznali się do winy. W bojowym nastroju był szczególnie były prezes, który wprost powiedział że złoży szereg dokumentów, które udowodnią jego niewinność. Oskarżonym grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.