Reklama

Biało-niebiescy z nowym zawodnikiem [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Biało-niebiescy z nowym zawodnikiem [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Negocjacje były długie, ale zakończyły się dla drugoligowej Stali Rzeszów pomyślnie. Marcel Kotwica już w trakcie wiosny wzmacnia biało-niebieskich.

Kolejny zimowy transfer drugoligowej Stali Rzeszów stał się faktem! Kapitan Puszczy Niepołomice Marcel Kotwica na początku miał grać na Hetmańskiej dopiero od lipca 2020 roku. Oba kluby doszły jednak do porozumienia i 28-letni środkowy pomocnik już teraz przenosi się do Rzeszowa.

W tym sezonie, w barwach Puszczy Niepołomice pochodzący z Kraśnika piłkarz wystąpił w 12 spotkaniach w Fortuna 1. lidze i jednym w ramach Totolotek Pucharu Polski. Razem w klubie z Małopolski wystąpił w 137 oficjalnych spotkaniach ligowych i 14 pucharowych. Marcel następującymi słowami przywitał się z biało-niebieskimi.

- Wcześniej słyszałem już bardzo dużo pozytywnych opinii na temat funkcjonowania klubu. Środowisko piłkarskie bardzo dobrze wypowiada się na temat tego, jak budowana jest drużyna i cała Stal. Na pewno przekonał mnie też długofalowy plan, jaki nakreślił prezes Kalisz i chęć rozwoju, a także wartości, jakimi kieruje się klub. Oczywiście ogromny wpływ miał sam sztab trenerski i to jak klub funkcjonuje, bo takie profesjonalne podejście mi jak najbardziej odpowiada i sprawia, że niezależnie z której ligi tu przychodzisz, to chcesz to zrobić i tu być, tworzyć razem z resztą ludzi tę wspaniałą historię, o której wszyscy marzymy i nad której realizacją każdego dnia ciężko będziemy pracować. Jestem zawodnikiem, który nie odpuszcza i zawsze daje z siebie 100 procent. Zawsze charakteryzowałem się tym, że gram agresywnie, pewnie i odpowiedzialnie i takiego Marcela będę chciał pokazać. - mówi na oficjalnej stronie internetowej Stali Rzeszów Marcel Kotwica.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE