UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Derby Podkarpacia w drugiej lidze dla Apklan Resovii Rzeszów. Stal Stalowa Wola pokazała się z dobrej strony, ale nie zdobyła punktów.

Apklan Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola 3-2 (0-1)

Bramki: 0-1 Robert Dadok (30 z karnego), 1-1 Sebastian Zalepa (55), 2-1 Adrian Dziubiński (60), 3-1 Adrian Dziubiński (62), 3-2 Krzysztof Kiercz (82).

Resovia: Daniel – Geniec, Domoń, Zalepa, Mikulec – Feret (80 Hajduk), Radulj (82 Świderski), Dziubiński, Kaliniec, Płatek – Krykun (73 Adamski).

Stal: Kalinowski – Waszkiewicz, Kiercz, Mroziński, Jarosz, Sobotka – Ciepiela, Jopek (84 Śpiewak), Pietras (64 Stelmach), Dadok – Płonka (64 Fidziukiewicz).

Sędziował: Bartosz Owsiany (Opole).

Żółte kartki: Kaliniec – Kiercz, Jarosz, Śpiewak. Czerwona kartka: Szymon Kaliniec (75. minuta, druga żółta kartka).

W sobotę w meczu 18. kolejki piłkarskiej drugiej ligi Stal Stalowa Wola przegrała w Rzeszowie z miejscową Apklan Resovią. Podopieczni Szymona Szydełko objęli prowadzenie po trafieniu Roberta Dadoka, ale kolejny raz Resovia pokazała swój charakter i między 55 a 62 minutą gry zadała trzy celne ciosy. Posłuchaj jak oceniają to spotkanie trenerzy obu ekip - TUTAJ.