Reklama

Zmiany w pracy Urzędu Miasta Rzeszowa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Zmiany w pracy Urzędu Miasta Rzeszowa - Zdjęcie główne

Ratusz w Rzeszowie | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną i wprowadzeniem kolejnych obostrzeń, w Urzędzie Miasta Rzeszowa i jednostkach organizacyjnych miasta wprowadzone zostaną ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców.

Od najbliższej środy – 31 marca 2021 r. ze względu na sytuację epidemiczną wprowadzone zostają  ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa.


Od 31 marca do 9 kwietnia 2021 r. wizyta w Urzędzie Miasta Rzeszowa będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku spraw wymagających obecności klienta, po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym umówieniu terminu.

- W związku z odnotowanym w ostatnim czasie znacznym wzrostem liczby zachorowań na SARS-CoV-2 oraz mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców jak i pracowników zachęcam Państwa do zdalnego kontaktu z Urzędem Miasta Rzeszowa w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP.

– mówi Marek Bajdak, pełniący funkcję prezydenta Rzeszowa.

Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, zlokalizowane w galeriach handlowych, będą nieczynne od 31 marca do 10 kwietnia 2021 r.

Szczegółowe informacje wraz z listą kontaktów dostępne są na stronie internetowej: bip.erzeszow.pl oraz pod numerem infolinii Urzędu Miasta Rzeszowa 1 77 88 99 00.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy