Reklama

Zmarł Janusz Witowicz z Rzeszowa - ikona polskiej fotografii

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Zmarł Janusz Witowicz z Rzeszowa - ikona polskiej fotografii  - Zdjęcie główne

Zmarł Janusz Witowicz - fotograf z Rzeszowa | foto Wikipedia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Ikona polskiej fotografii, ceniony dokumentalista Rzeszowa i całego regionu, Janusz Witowicz nie żyje. Informację o śmierci fotografa przekazało we wtorek, 2 listopada, wieczorem Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne.

Janusz Witowicz znany był w całej Polsce, jednakże w stolicy Podkarpacia skupiał swoje życie prywatne i zawodowe. Pracował dla takich tytułów jak Gazeta Codzienna Nowiny i Gazeta Wyborcza. Oprócz fotografii uwielbiał podróżować rowerem, przy okazji robiąc wyjątkowe fotografie zabytkom i przyrodzie.

- Nie ma już z nami Janusza Witowicza. Mistrz zmarł dziś. Człowiek, który miał wpływ na wielu fotografów, legenda za życia, fotograf jedyny w swoim rodzaju, kojarzony przez wielu z aparatem fotograficznym i rowerem, którym jeszcze niedawno przemierzał ulice Rzeszowa - żegnają cenionego fotografa w mediach społecznościowych przedstawiciele Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

 

- Janusz - ikona polskiej fotografii, obdarzony niezwykłym okiem, gigant - będzie nam Ciebie brakowało. Wyrazy współczucia dla najbliższych

- dodają.

Wyjątkowe fotografie Janusza Witowicza możemy obejrzeć podczas licznych wystaw w Biurze Wystaw Artystycznych w Rzeszowie, Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa, Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, Muzeum Etnograficznym w Rzeszowie czy w rzeszowskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy