Reklama

Wyborcza niedziela w Rzeszowie. Na razie nie ma żadnych incydentów [JAK GŁOSOWAĆ, BADANIE EXIT POLL]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Wyborcza niedziela w Rzeszowie. Na razie nie ma żadnych incydentów [JAK GŁOSOWAĆ, BADANIE EXIT POLL] - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów 13 czerwca odbywa się pierwsza tura wyborów prezydenta Rzeszowa. Tym starciem pasjonuje się cała Polska, a już po godzinie 21 poznamy wyniki badań exit poll.

W wyborach prezydenckich w Rzeszowie, bierze udział czterech kandydatów: Konrad Fijołek, Ewa Leniart, Marcin Warchoł, a także poseł Grzegorz Braun. Uprawnionych do głosowania jest 147 889 osób.

CZYTAJ TAKŻE:

Techniczna strona głosowania? Lokale będą czynne od 7 do 21. Na terenie miasta działać będzie 100 komisji, z czego dziewięć to obwody zamknięte: w Klinicznych Szpitalach Wojewódzkich nr 1 i 2, Szpitalu Miejskim, szpitalach Pro-Familia i MSWiA, Zakładzie Karnym w Załężu i Domu Pomocy Społecznej. Każdy wyborca otrzyma jedną kartę. Aby oddać ważny głos przy jednym nazwisku w kratce trzeba będzie postawić znak X. Wszelkie dopiski nie powodują, że nasz głos będzie nieważny.

Jeżeli pierwsza tura nie przyniesie rozstrzygnięcia, wyborcza dogrywka odbędzie się 27 czerwca. 

SONDAŻ ZARAZ PO ZAMKNIĘCIU LOKALI

Instytut Badań Samorządowych, będący częścią Ogólnopolskiej Grupy Badawczej, na zlecenie portalu LokalnaPolityka.pl przeprowadzi sondaż exit poll podczas niedzielnych wyborów prezydenta Rzeszowa. Wyniki badania exit poll na próbie około 2500 osób zostaną opublikowane na stronie lokalnapolityka.pl. Ankieterzy będą również pytać o możliwy sposób głosowania w wyborczej dogrywce.

AKTUALIZACJA - godzina 14:30:

Według informacji przekazanych przez rzeszowską policję wybory odbywają się bez żadnych zakłóceń. Nie ma informacji o incydentach wyborczych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy