Reklama

Wojewódzkie Obchody Święta Policji w Rzeszowie [ZDJĘCIA - WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rzeszów W środę (27 lipca) w Rzeszowie odbyły się Wojewódzkie Obchody Święta Policji. Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą w Kościele farnym pw. św. Wojciecha i Stanisława. Następnie pododdziały policyjne przeszły na Plac Farny.

Na Placu Farnym w Rzeszowie w środę (27 lipca) odbyły się Wojewódzkie Obchody Święta Policji. Podczas uroczystego apelu zostały wręczone awanse na wyższe stopnie służbowe, odznaczenia państwowe i medale. Oprócz tego były oficjalne przemówienia okolicznościowe, meldunki oraz defilada pododdziałów honorowych.

W uroczystościach uczestniczył gen. Jarosław Szymczyk, komendant główny policji, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, dr hab. Dariusz Iwaneczko, dyrektor Instytutu Pamięci Narodowej, służby mundurowe, poczty sztandarowe z miejskich i powiatowych komend, zaproszeni goście. Uroczystość uświetniła orkiestra policyjna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Świętowaniu towarzyszył piknik w Białym Ogrodzie przy Placu Farnym. Znalazło się tam wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zaprezentowano pokaz policyjnych radiowozów, motocykli, w tym Harley-Davidson,  pokaz policyjnego wyposażenia prewencji, ruchu drogowego i technik kryminalistycznych, patrole konne, rowerowe, pokaz tresury psa służbowego i stoiska profilaktyczne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy