Reklama

Skradziony sprzęt budowlany sprzedawał w lombardzie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KMP Rzeszów

Skradziony sprzęt budowlany sprzedawał w lombardzie  - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe. | foto KMP Rzeszów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rzeszów 39-latek w jednym z hipermarketów budowlanych na terenie Rzeszowa kradł dalmierze laserowe. Spowodował straty na kwotę niemal 600 złotych. Skradzione mienie sprzedał w lombardzie.

Do kradzieży doszło w połowie listopada. W jednym z hipermarketów budowlanych nieznany sprawca, w ciągu dwóch dni, ukradł dwa dalmierze laserowe. Wartość skradzionego mienia wyceniono na kwotę 574 zł.

Po zgłoszeniu kradzieży rozpoczęto poszukiwania potencjalnego sprawcy. Kilka dni później, na podstawie ustaleń funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, wytypowano podejrzewanego mężczyznę. 17 listopada został zatrzymany. 

Złodziejem był 39-letni mieszkaniec Rzeszowa. Kryminalni odzyskali również skradzione dalmierze. Odnaleźli je w lombardzie, w którym mężczyzna zdarzył je już sprzedać.

Policjanci z komisariatu w Śródmieściu przesłuchali mężczyznę. Ten przyznał się do winy. Funkcjonariusze przedstawili 39-latkowi zarzut kradzieży dokonanej czynem ciągłym. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE