Reklama

Scenarzysta filmu „Pętla” Patryka Vegi zatrzymany! Czy akcja miała miejsce w Rzeszowie? [ZDJĘCIA, VIDEO]

Opublikowano: czw, 11 lut 2021 10:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rzeszów Jeden ze scenarzystów filmu „Pętla”, opowiadającego m.in. o podkarpackich politykach, którzy korzystali z usług domów publicznych, został zatrzymany przez Centralne Biuro Policji Śledczej. Chodzi o członkostwo w gangu zajmującym się handlem narkotykami.

Scenarzysta współpracujący z Patrykiem Vegą został zatrzymany przez CBŚP. Mężczyzna pracował z reżyserem m.in. nad filmem "Bad Boy", w którym osobiście wystąpił. Wraz z Grzegorzem B. funkcjonariusze CBŚP zatrzymali dwie osoby. 


Zatrzymanie na terenie Rzeszowa

Jak dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM, Grzegorz B. jest wśród trzech osób, które wpadły w ręce funkcjonariuszy CBŚP w śledztwie dotyczącym powiązanej ze śląskimi pseudokibicami grupy Psychofans.

- Członkowie gangu działali w latach 2014 – 2017 na terenie niemal całego kraju, a głównie w województwie podkarpackim i śląskim. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w tym czasie mogli dokonywać przestępstw narkotykowych, przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu oraz inne.

- informuje zespół prasowy CBŚP.

Do zatrzymania trójki mężczyzn doszło pod koniec stycznia. Zatrzymań dokonano na terenie województwa podkarpackiego, śląskiego oraz małopolskiego. Policjanci zabezpieczyli amunicję, telefony komórkowe, komputery i inne nośniki bazy danych oraz dokumentację. Przejęty materiał obecnie jest szczegółowo analizowany. Zabezpieczono także 160 tys. zł w gotówce.

Z umieszczonych przez CBŚP zdjęć i nagrania wynika, że do zatrzymania doszło przy Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie. Z przekazanych nam informacji wynika, że rzeczywiście tam właśnie miała miejsce cała akcja służb. Również CBŚP potwierdziło nam miejsce aresztowania.

Nagranie:

Autor: CBŚP

Psychofans

Grupa Psychofans jest powiązana z pseudokibicami śląskiego klubu piłkarskiego Ruchu Chorzów. Zajmowali się m.in. produkcją i dystrybucją narkotyków oraz środków psychotropowych, wymuszeniami, rozbojami, porwaniami dla okupu oraz podrabianiem dokumentów. Brali także udział w bójkach z pseudokibicami innych klubów piłkarskich.

W sumie w wielkim śledztwie przeciwko grupie Psychofans prowadzonym przez śląski wydział Prokuratury Krajowej oskarżonych zostało już 108 jej członków. Aktualnie w postępowaniu jest kolejnych 57 podejrzanych.

 

 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy