Reklama

Rzeszowscy policjanci świętowali. Były awanse i pochwały [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 30 lip 2021 08:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rzeszów W czwartek 29 lipca, w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie, odbyły się obchody Święta Policji. Podczas uroczystej zbiórki Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak i Komendant Miejski Policji w Rzeszowie insp. Bogusław Kania wręczyli awansowanym policjantkom i policjantom akty mianowania na wyższe stopnie.

Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się na placu przy rzeszowskiej komendzie. W trakcie uroczystej zbiórki rozkazy o mianowaniu na wyższe stopnie policyjne wręczyli Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak oraz Komendant Miejski Policji w Rzeszowie insp. Bogusław Kania.

W Święcie Policji brał udział poczet sztandarowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Podczas tegorocznych obchodów 173 funkcjonariuszy otrzymało akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

W obchodach policyjnego święta uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych i duchowieństwa, którzy złożyli gratulacje i życzenia funkcjonariuszom i pracownikom rzeszowskiej komendy. Obecne były także rodziny awansowanych policjantów.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski, Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek oraz ks. Marek Buchman - kapelan podkarpackiej Policji.

Po wręczeniu nominacji, do funkcjonariuszek i funkcjonariuszy, pracowników cywilnych oraz zebranych gości zwrócił się Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, który pogratulował awansów i podziękował policjantkom i policjantom za poświecenie w codziennej służbie oraz za sprostanie wyzwaniom, jakie postawiła przed nimi pandemia koronawirusa. Podziękowania skierował także do pracowników cywilnych Policji. Głos zabrał także Komendant Miejski Policji w Rzeszowie oraz zaproszeni goście.

W swoich wystąpieniach zaproszeni goście, docenili trud policyjnej służby oraz życzyli funkcjonariuszom sukcesów osobistych i zawodowych, a także satysfakcji z wykonywanej pracy. Wspomniano także o rodzinach funkcjonariuszy, którzy w codziennym życiu muszą znosić wiele wyrzeczeń.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy