Reklama

Prezydent USA w Rzeszowie: Jesteśmy w środku walki między demokracją a oligarchią

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: G2A Arena/fb

Prezydent USA w Rzeszowie: Jesteśmy w środku walki między demokracją a oligarchią - Zdjęcie główne

foto G2A Arena/fb

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Podczas przemówienia do amerykańskich żołnierzy z 82. Dywizji Powietrznodesantowej, stacjonujących w Jasionce, Joe Biden prezydent USA poruszył istotne kwestie odnoszące się do działań Rosji na Ukrainie.

- Jesteśmy w środku walki między demokracją a oligarchią. To jest godzina próby - mówił w Jasionce Joe Biden.

Prezydent USA podkreślał istotną rolę obecności amerykańskich żołnierzy na wschodniej flance Sojuszu Północnoatlantyckiego, zwłaszcza na Podkarpaciu. 

- Jesteśmy jedynym krajem na świecie, który nie jest zorganizowany na podstawie geografii, narodowości, religii, rasy, czy czegokolwiek innego. Spaja nas idea - jesteśmy jedynym krajem na świecie opartym na idei - te prawa jawią się jako oczywiste - że wszyscy mężczyźni i kobiety są sobie równi, otrzymali od Stwórcy pewne niezbywalne prawa. Taka jest prawda, nigdy od tego nie odeszliśmy - mówił do żołnierzy Joe Biden. 

- Reprezentujecie jeden procent narodu amerykańskiego. Wszyscy zdecydowaliście się być tutaj dla waszego kraju, wszyscy jesteście ochotnikami. Każdy z was spełnia swój obowiązek, aby 99 procent - w tym ja - mogło spać spokojnie - dodawał. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy