Reklama

Prezydent Rzeszowa z nowym rzecznikiem prasowym. Została nim Marzena Kłeczek-Krawiec

Opublikowano:
Autor:

Prezydent Rzeszowa z nowym rzecznikiem prasowym. Została nim Marzena Kłeczek-Krawiec - Zdjęcie główne

Prezydent Rzeszowa z nowym rzecznikiem prasowym. Została nim Marzena Kłeczek-Krawiec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Prezydent Rzeszowa dokonał zmian w swoim otoczeniu. Maciej Chłodniki, wieloletni rzecznik prasowy, został zastąpiony przez Marzenę Kłeczek-Krawiec, prowadząca program "Stacja Rzeszów Główny" w TVP3 Rzeszów. To nie koniec jednak nowych twarzy w magistracie.

Kilkadziesiąt dni po objęciu urzędu prezydenta Rzeszowa przez Konrada Fijołka, powołano Kancelarię Prezydenta. Szefową kancelarii została Karolina Domagała, była dyrektor biura poselskiego Elżbiety Łukacijewskiej w Rzeszowie, osoba, która pomagała Fijołkowi w kampanii wyborczej.

Kierownikiem Oddziału Komunikacji Społecznej w tej jednostce została Marzena Kłeczek-Krawiec. W kompetencjach jej stanowiska znajduje się między innymi wykonywanie pracy rzecznika prasowego. 

Marzena Kłeczek-Krawiec z wykształcenia jest prawniczką. Od kilku lat jest wydawcą i prowadzącą program kulturalny "Stacja Rzeszów Główny" emitowany w TVP3 Rzeszów. 

Z kolei konkurs na stanowisko podinspektora w Kancelarii Prezydenta Rzeszowa wygrał wieloletni dziennikarz Gazety Codziennej „Nowiny” Bartosz Gubernat. Po dwudziestu latach pracy w lokalnym dzienniku przeniósł się do ratusza. 

Oba konkursy rozstrzygnięto z początkiem października. 

- Dzisiejszą konferencję poświęconą Budżetowi Obywatelskiego otworzyła Marzena Kłeczek-Krawiec, która tym samym obejmuje oficjalnie funkcję rzecznika Urzędu Miasta Rzeszowa

- mówił w piątek, 15 października, Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

- Chciałbym bardzo mocno podziękować Maciejowi Chłodnickiemu za blisko 15 lat pracy. Jego odejście z tej funkcji kończy tym samym pewną epokę w rzeszowskim ratuszu - dodawał Fijołek. 

Chłodniki nie żegna się jednak z pracą w Ratuszu. Razem z Arturem Gernardem będą pracownikami Kancelarii Prezydenta. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy