Reklama

Powracają Rzeszowskie Juwenalia. Kierowco, przygotuj się na utrudnienia w ruchu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: rzeszowskiejuwenalia.pl

Powracają Rzeszowskie Juwenalia. Kierowco, przygotuj się na utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne

foto rzeszowskiejuwenalia.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Po przerwie spowodowanej przez pandemię powracają Rzeszowskie Juwenalia. 6-7 maja organizatorzy przygotowali moc koncertów, wiele atrakcji, a wszystko rozpocznie barwny korowód żaków. Właśnie z tego powodu kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Studenci rozpoczną Rzeszowskie Juwenalia na Rynku o godzinie 15. Około godziny 16:30 korowód żaków ma wyruszyć w stronę ulic Poznańskiej i Akademickiej - to tam przewidziana jest część muzyczna.

Uczestnicy korowodu będą przemieszczać się ulicami Matejki i Grunwaldzką, które zostaną całkowicie zamknięte. Następnie przejdą ulicami Piłsudskiego (od skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką do Ronda Dmowskiego oraz samo rondo będą w czasie przemarszu całkowicie zamknięte dla ruchu), Cieplińskiego, Lisa Kuli, Plac Śreniawitów, Dąbrowskiego. Ulice te będą częściowo wyłączone z ruchu, gdyż uczestnicy będą poruszać się prawym pasem ruchu (buspas).

- Policjanci blokować będą skrzyżowania bezpośrednio przed korowodem, a po jego przejściu sukcesywnie przywracać ruch - informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Kogo będzie można posłuchać na juwenaliach? Muzyczne gwiazdy to: Enej, ReTo, Białas i Kacperczyk, Lady Pank, Hunter, Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad, KęKę. Koncerty rozpoczynać się będą o 18:30. Bilety ulgowe dla studentów i uczniów kosztują 20 zł, dla pozostałych 40 zł, karnety odpowiednio: 30 i 60 zł. Organizatorem imprezy jest Politechnika Rzeszowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy