Loading...
Liczna grupa wojskowych z USA już wylądowała w Jasionce! [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]
Żołnierze USA wylądowali w Rzeszowie - Jasionce | MON/Twitter
1 / 27
1 / 27
Na rzeszowskim lotnisku w Jasionce widać poruszenie. Wylądowali tu amerykańscy żołnierze z 82. Dywizji Powietrznodesantowej. To elitarna grupa komandosów, która wzmocni wschodnią flankę NATO.