Reklama

Policyjni kontrterroryści z Rzeszowa pojechali na granicę z Białorusią

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KWP Rzeszów

Policyjni kontrterroryści z Rzeszowa pojechali na granicę z Białorusią - Zdjęcie główne

Kontrterroryści z rzeszowskiej policji skierowani na granicę z Białorusią | foto KWP Rzeszów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rzeszów Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie w sobotę (18 grudnia) pojechali do pomocy służbom mundurowym na granicy polsko - białoruskiej. Święta Bożego Narodzenia spędzą poza domem, na obronie nienaruszalności granicy.

Grupa sześciu policjantów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie wyjechała do pomocy policjantom, żołnierzom i straży granicznej, którzy strzegą granicy polsko - białoruskiej.

-To z pewnością będzie dla nich niełatwy czas. Doceniamy ich trud i poświęcenie - mówi dowódca tej grupy nadkom. Mirosław Lenart.

fot. KWP Rzeszów

Przed wyjazdem policyjni kontrterroryści, podczas specjalnej odprawy, spotkali się z zastępcą dowódcy. Były życzenia, dzielenie się opłatkiem i wspólne rozmowy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy