Reklama

Oszczędności, dom, zarobki. Sprawdź majątek prezydenta Rzeszowa - Konrada Fijołka [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Lustrujemy majątek ma prezydent stolicy Podkarpacia. Jesteś ciekawy czy Konrad Fijołek ma dużo oszczędności, ile wziął kredytów, jaki ma samochód? To wszystko sprawdzisz w naszym tekście.

Wszyscy samorządowcy zobowiązani są do publikowania swoich oświadczeń majątkowych. Znajdziemy tam całą wartość posiadanego majątku oraz wszystkie zobowiązania. Dotyczy to posiadanych nieruchomości, pieniędzy, przedmiotów, a także zobowiązań takich jak kredyty lub pożyczki. 

Obowiązek składania oświadczeń majątkowych to sposób na walkę z korupcją. Jego niedokładne sporządzenie może wiązać się z konsekwencjami, nawet takimi jak utrata stanowiska. 

Konrad Fijołek jest prezydentem Rzeszowa od czerwca 2021 roku. W przedterminowych wyborach uzyskał on 56,51% głosów i zwyciężył w pierwszej turze nad Ewą Leniart (23,62%), Marcinem Warchołem (10,72%) oraz Grzegorzem Braunem (9,15%). Przedterminowe wybory zostały zorganizowane po tym, jak ówczesny prezydent Taduesz Ferenc, 10 lutego złożył rezygnację. Z powodów epidemicznych wybory w maju zostały przeniesione na czerwiec. 

Oświadczenie jest za 2021 rok, składane w kwietniu 2022 roku. 

Zobaczcie w naszej galerii, jakim majątkiem dysponuje prezydent Rzeszowa - Konrad Fijołek. 

Artykuł pochodzi z portalu rzeszow24.info. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy