Reklama

Reklama

„Nie składamy parasolek” - strajk kobiet „powraca” do Rzeszowa!

Opublikowano: 20 listopada 2020 13:11
Autor: Rafał Bolanowski | Zdjęcie: RB

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

rzeszow Kobiety ponownie wyjdą na ulice Rzeszowa w obronie swoich praw. 10. Strajk kobiet rozpocznie się 20 listopada pod biurem Prawa i Sprawiedliwości, przy ul. Hetmańskiej.

Reklama

Po dziesięciu dniach przerwy manifestujący powrócą na ulice stolicy województwa podkarpackiego. Organizatorzy protestu, czyli Manifa Rzeszów i Uwaga Tu Obywatele, przygotowali protest pod hasłem „Nie składamy parasolek”.

- Spotykamy się pod biurem Bezprawia i Niesprawiedliwości, by wyrazić nasz sprzeciw wobec polityki represji. By wyrazić naszą solidarność z bitymi i zatrzymanymi.

- czytamy w mediach społecznościowych na stronie wydarzenia. 

Manifestacja rozpocznie się 20 listopada o godzinie 18 pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Ostatnie protesty w Rzeszowie nie przyciągnęły olbrzymich tłumów.

Czy tym razem będzie inaczej? 

Przypominamy! Protesty kobiet w całej Polsce rozpoczęły się po tym jak Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok zakazujący stosowania w kraju tzw. aborcji eugenicznej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 13 dni temu | ocena +1 / -0

  Kori

  Trybunał nie zakazał aborcji eugenicznej. Potwierdził zapisy Konstytucji. Nadal są 3 kazusy dopuszczające aborcję w Polsce. Lewackie zadymiary szczują na KK i obrońców życia. Bolszewia atakuje.

  • 9 dni temu | ocena +0 / -0

   the rationalist

   Prawacki podczłeku, co ty sobie myślisz, że będziesz lewicę obrażać ? Skończyły się takie czasy, a twoje miejsce jest na śmietniku historii.