Reklama

Która szkoła podstawowa jest najlepsza w Rzeszowie? Zobaczcie ranking portalu WaszaEdukacja.pl [GRAFIKI]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Tylko do 13 kwietnia, do godziny 15, rodzice dzieci zakwalifikowanmych do szkół podstawowych w Rzeszowie muszą dokonać potwierdzenia woli. Szacuje się, że do klas pierwszych rzeszowskich podstawówek przyjetych zostanie pięć tysięcy dzieci. Tymczasem znany portal WaszaEdukacja.pl, zajmujący się szkolnictwem i edukacją, przygotował ranking najlepszych szkół podstawowych w Rzeszowie.

Potwierdzenia woli dokonuje się za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego "Resman", po zalogowaniu na konto kandydata. Listy przyjętych zostaną opublikowane 21 kwietnia 2022 r. o godz. 9. Rodzice, którzy wypełnili wniosek przez Internet, mogą za jego pomocą sprawdzać wyniki rekrutacji. Pozostali rodzice sprawdzają wyniki rekrutacji bezpośrednio w placówce pierwszego wyboru.

W przypadku gdy dziecko nie zostanie przyjęte do wybranej szkoły spoza obwodu, ma zagwarantowane miejsce w szkole obwodowej. Istnieje także możliwość zapisania dziecka do innej rzeszowskiej szkoły, w której zostały wolne miejsca.

Która podstawówka jest najlepsza w Rzeszowie? 

W rankingu szkół podstawowych 2022 roku w Rzeszowie, który zorganizowany został przez portal WaszaEdukacja.pl, wzięło udział 36 szkół podstawowych.

Podczas tworzenia rankingu, uwzględnione zostały wyniki z egzaminów ósmoklasistów oraz osiągnięcia z olimpiad przedmiotowych. Wszystkie dane do rankingu pozyskane zostały ze sprawdzonych źródeł takich jak Okręgowa Komisja Egzaminacyjna, Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki. 

Znaczący wpływ na pozycję w rankingu miały wyniki egzaminu ósmoklasisty. Zobaczcie 14 najlepszych szkół podstawowych w Rzeszowie na grafikach w naszej galerii. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy