Reklama

Problemy z rejestracją i badaniami laboratoryjnymi w ZOZ 2 w Rzeszowie. Powodem zakażenia pracowników

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Powiat Rzeszowski

Problemy z rejestracją i badaniami laboratoryjnymi w ZOZ 2 w Rzeszowie. Powodem zakażenia pracowników - Zdjęcie główne

ZOZ2 Rzeszów | foto Powiat Rzeszowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Rozpędzająca się piąta fala koronawirusa i duże ilości nowych zakażeń odbijają się echem także na przychodniach. W Zakładzie Opieki Zdrowotnej 2 w Rzeszowie brakuje części personelu medycznego. Wiąże się to z pewnymi problemami dla pacjentów.

Wydłużony czas oczekiwania na połączenie z rejestracją, dłuższa kolejka do laboratorium medycznego - to czeka na pacjentów Zespołu Opieki Zdrowotnej 2 w Rzeszowie, przy ulicy Fredry. 

O problemach z połączeniem telefonicznym z rejestracją oraz kolejki do laboratorium ZOZ 2 w Rzeszowie sygnalizowali nasi czytelnicy. Jak informuje dyrekcja placówki "z powodu absencji pracowników rejestracji oraz pracowników medycznych" są utrudnienia dla pacjentów. 

- Mamy wzrosty zachorowań na COVID-19, większe niż do tej pory, stąd trudności z obsługą pacjentów - mówi Monika Gwizdak.

-W celu zapewnienia ciągłości funkcjonowania przychodni posiłkujemy się naszymi pracownikami z innych jednostek na terenie powiatu rzeszowskiego, wchodzących w skład ZOZ 2

- uzupełnia Gwizdak.

Zakażenia dotyczą głównie pracowników rejestracji oraz laboratorium medycznego. Obie te jednostki funkcjonują, ale z racji mniejszej obsady, działają w zwolnionym tempie. To powoduje wydłużony czas oczekiwania na połączenie telefoniczne. Żeby oddać krew, czy mocz pacjenci muszą dłużej postać w kolejce. Monika Gwizdak zaznacza także, że niezakłócona jest praca lekarzy specjalistów Zakładu Opieki Zdrowotnej 2 w Rzeszowie. 

ZOZ 2 szacuje, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez następny tydzień. - Przepraszamy za utrudnienia i prosimy pacjentów o wyrozumiałość - przekazuje dyrekcja placówki.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy