Reklama

Inwestycje w Rzeszowie. Będzie nowy parking przy Krzyżanowskiego, na Jazowej pojawią się latarnie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Inwestycje w Rzeszowie. Będzie nowy parking przy Krzyżanowskiego, na Jazowej pojawią się latarnie - Zdjęcie główne

W przyszłym roku oświetlona zostanie ulica Jazowa w Rzeszowie. | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Urząd Miasta Rzeszowa zapowiada kolejne inwestycje przewidziane w budżecie na 2022 rok. Pierwsza to nowy parking przy ul. Krzyżanowskiego na osiedlu Mieszka I, druga - oświetlenie ulicy Jazowej na Drabiniance.

Nowe miejsca parkingowe przy ul. Krzyżanowskiego powstaną na prośbę mieszkańców osiedla. Będą sąsiadować z istniejącym już parkingiem w rejonie skrzyżowania z łącznikiem prowadzącym do ul. Św. Michała Archanioła. Zmieści się tu dodatkowych 18 samochodów. W ramach tej inwestycji dobudowany zostanie też brakujący odcinek chodnika.

Przetarg już ogłoszono. Firmę, która podejmie się zadania, powinniśmy poznać w pierwszej połowie lutego.

 
Druga z zapowiedzianych inwestycji to oświetlenie kilometrowego odcinka ulicy Jazowej na rzeszowskim osiedlu Drabinianka. W tym przypadku wyłoniono już wykonawcę. Za 644 tys. zł około 30 latarni ma postawić firma z Czarnej.

- Umowę na wykonanie prac podpiszemy lada dzień. Zadaniem wykonawcy będzie zaprojektowanie oraz budowa oświetlenia. Na realizację inwestycji bedzie miał dziesięć miesięcy – mówi Andrzej Maciejko, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy