Reklama

Zimne ognie na weselu – jak zorganizować

Opublikowano:
Autor:

Zimne ognie na weselu – jak zorganizować - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Zimne ognie są bardzo popularne na różnych imprezach i przyjęciach, ponieważ nie są drogie i można je używać w pomieszczeniach. Urozmaicają wydarzenia oraz są świetną oprawą zdjęć. Wyglądają elegancko i roztaczają swój urok, nadając przestrzeni wyjątkowego, migoczącego blasku. Piękne, złoto-srebrne lśniące iskierki z charakterystycznym odgłosem skwierczenia tworzą nastrojowy klimat. Efektowne kaskady świetlistych pasemek wystrzałowo podkreślają ważne momenty na imprezach i na zdjęciach. Sprawdzają się na różne okazje, popularne są zwłaszcza zimne ognie na wesele.

Zimne ognie – atrakcje weselne

Zimne ognie mogą być wykorzystane gdy jest jasno, ale najlepiej prezentują się kiedy jest ciemno. Oprócz atrakcji przy świetle, można więc zorganizować je na dworze gdy zapada zmrok. Zespół lub DJ przydadzą się do dobrej organizacji. W uzgodnieniu z osobą koordynującą lub fotografem, zapowiedzą atrakcję i podadzą informacje jak ma być przygotowana.

Najlepsze fajerwerki na wesele, które będą fotografowane, to przynajmniej 40-centymetrowe i dłuższe zimne ognie. Najczęściej spotyka się kształt prosty, tu sprawdzą się także zimne ognie na wesele z oprawą graficzną, jak również w kształcie serca. Warto przy tym wybierać zimne ognie z certyfikatami i w sprawdzonych sklepach jak PyroTech SHOP.

Jak wykorzystać zimne ognie na weselu

Zimne ognie na wesele mogą mieć kilka różnych zastosowań. Jak zorganizować zimne ognie na weselu?

Szpaler z zimnych ogni

Już na samym początku można przygotować Nowożeńcom wystrzałowe powitanie, które wraz z gośćmi zapamiętają na długo. Szpaler z zimnymi ogniami utworzony przez gości na przyjazd Pary Młodej na salę to jedna możliwość. Druga to szpaler na przejście na salę lub jako powitanie po wejściu na nią. Fotograf na końcu szpaleru z zimnych ogni może wykonać piękne zdjęcia. Także w ujęciu przerw w przejściu na okazywanie sobie czułości. Muzyka w tle sprawi, że Młodzi mogą się zatrzymać i wraz z gośćmi pobujać się w jej rytm.

Zimne ognie jako oprawa pierwszego tańca

Pierwszy taniec Pary Młodej po złożeniu życzeń i wspólnym obiedzie rozpoczyna zabawę. Goście ustawiają się dookoła parkietu i odpalają zimne ognie gdy muzyka zaczyna grać. Warto zadbać o to, żeby fajerwerki były odpalane stopniowo, tak by oprawa pierwszego tańca trwała przez cały utwór. Zimne ognie podczas pierwszego tańca podgrzeją atmosferę, oraz podkreślą emocje i gorące uczucia wyrażane w tańcu przez Nowożeńców.

Zimne ognie podczas wjazdu tortu

Szpaler z zimnymi ogniami utworzony przez gości na drodze wjazdu tortu na salę to kolejna atrakcja z fajerwerkami na wesele. Zwrócą uwagę na efektowny tort i pięknie go oświetlą w tym ważnym momencie. Na końcu tunelu z gości Młoda Para będzie czekać na podjazd tortu. Zimne ognie można także odpalić wokół nich, kiedy będą kroić pierwszy kawałek.

Zimne ognie do weselnych sesji zdjęciowych

Oprawa zdjęć na weselnych sesjach zdjęciowych powinna czynić je atrakcyjniejszymi. Zimne ognie do sesji weselnych będą błyszczącym dodatkiem, który stworzy wyjątkowy klimat i rozświetli zdjęcia jako lśniąca oprawa Młodej Pary. Sprawdzą się do sesji studyjnych, ale także plenerowych, szczególnie po zmroku. Zimne ognie można wykorzystać również do zwykłych zdjęć na sali i na zewnątrz Młodych z gośćmi. Pięknie uchwycą oraz podkreślą radość i emocje Nowożeńców oraz gości, a także ważne momenty na weselu. Zdjęcia weselne z zimnymi ogniami będą piękna pamiątką dla Młodej Pary, która będzie efektownie się prezentować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE