Reklama

Zakupy w sieci to przyszłość. Dołącz do Allegro Smart!

Opublikowano:
Autor:

Zakupy w sieci to przyszłość. Dołącz do Allegro Smart! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Już 62 proc. Polaków robi zakupy online – wynika z badania „E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska”. Jeszcze rok temu było to 56 proc. Dołącz do grupy tych, którzy wygodnymi zakupami cieszą się kiedy chcą. Dzięki usłudze Allegro Smart! klienci największej w Polsce platformy zakupowej otoczeni są wyjątkową opieką. Nie dość, że mogą wybierać spośród ogromnej, wielobranżowej oferty, to jeszcze cieszą się darmowymi, nielimitowanymi dostawami.

Wyjątkowa oferta dla wyjątkowych klientów

Allegro ma stale rosnącą dynamikę sprzedaży. W 2019 r. była prawie trzy razy wyższa niż cały rynek sprzedaży online.

Allegro działa od prawie 21 lat i nieustannie się rozwija. Co miesiąc prawie 18 mln klientów szuka na Allegro różnorodnych produktów. Wyszukiwarka platformy przetwarza 1600 zapytań na sekundę! 80 proc. internautów w Polsce uważa Allegro za swoje ulubione miejsce zakupów. Za pomocą smartfonów, komputerów i laptopów robią zakupy w dogodnej dla siebie porze. Bez pośpiechu, bezpiecznie.

Na Allegro mają usługę Smart! – jest to specjalnie profilowana oferta dla użytkowników platformy. Pozwala ona na nieograniczony dostęp do darmowych, wygodnych dostaw.

Na czym to polega?

Allegro Smart! to jedna usługa, która ma dwa modele zakupu – roczny za 49 zł (czyli 4,08 zł za miesiąc) i miesięczny za 8,99 zł. W ich ramach można korzystać z darmowych, nielimitowanych dostaw, specjalnych ofert i wyjątkowej opieki nad klientami. To także bezpieczeństwo transakcji finansowych. Dane z kart i rachunków są pod specjalnym nadzorem, nie ma też konieczności zapisywania ich na stałe w systemie.

Allegro Smart! to bardzo duże ułatwienie dla klientów. Codziennie czekają nowe, dedykowane oferty oznaczone symbolem Smart! To wyjątkowe okazje w Supermarkecie – segmencie codziennych zakupów na Allegro.

Advertisement

Specjalnie wyselekcjonowane i przeszkolone zespoły obsługi klientów oddelegowane są do pomocy klientom, którzy zdecydowali się korzystać z usługi. Tak jak Allegro, pracują przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Wybierz Smart!

Allegro Smart! to idealna propozycja dla zapracowanych, ponieważ daje możliwość korzystania z szerokiego wachlarza produktów w jednym miejscu oraz wygodnej, darmowej dostawy do ponad 27 tys. punktów odbioru.

Zakupy można odbierać za darmo w:

  • Paczkomatach InPost,
  • punktach Paczka w RUCHu,
  • urzędach Poczty Polskiej,
  •  sklepach sieci Żabka,
  • stacjach paliw Orlen.
Dwa rodzaje abonamentu:

  • Roczny abonament za 49 zł. Daje największe oszczędności, ponieważ za tę sumę mamy zagwarantowaną nielimitowaną liczbę darmowych dostaw. Dla porównania, jedna dostawa na Allegro to koszt 8 zł, abonament zwróci się więc bardzo szybko. Żeby skorzystać z darowej dostawy, wystarczy u jednego sprzedawcy zrobić zakupy za 40 zł. Gdy koszt przekroczy 100 zł, wtedy możemy skorzystać z darmowej usługi kurierskiej.
  • Dla wielbicieli krótkich zobowiązań mamy miesięczny abonament za 8,99 zł. Regulamin oferty uwzględnia możliwość odstąpienia od umowy – w terminie 30 dni od jej zawarcia – przy pierwszym zakupie usługi oraz gwarancji zwrotu poniesionych kosztów.
Dodatkowo abonenci Allegro Smart! mają bezpłatne zwroty towarów, które nie spełniają ich oczekiwań, takie jak niedopasowane ubrania czy buty. Zapakowane zakupy (z etykietą) trzeba odnieść do punktu odbioru, a pieniądze wrócą na konto klienta.

Dla miłośników kultury Allegro Smart! ma także wyjątkową ofertę książek oraz biletów na imprezy kulturalne, które są sprzedawane w systemie presale.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE