Reklama

Zakupy spożywcze online - skąd warto kupować?

Opublikowano:
Autor:

Zakupy spożywcze online - skąd warto kupować? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Gdzie zrobić zakupy spożywcze online? Ilość aplikacji, dzięki którym zaopatrzymy się w artykuły spożywcze, jest coraz większa. Dowiedz się, jak wybrać najlepszą ofertę z dostawą do domu.

Zakupy online - co je wyróżnia?

Internetowe sklepy spożywcze znalazły się w centrum uwagi podczas pandemii. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by dalej korzystać z ich usług. Gwarantują nie tylko dystans społeczny i niskie szansę zarażenia, ale również oszczędność czasu oraz pieniędzy, która jest coraz bardziej doceniana. Sklep spożywczy online to również coraz niższy koszt dostawy, szczególnie z aplikacją znanych firm, takich jak InPost.

Odwiedź sklep spożywczy nie wychodząc z domu

Jeśli masz już dość robienia zakupów w pełnym kolejek sklepie stacjonarnym, w którym ciężko znaleźć potrzebne produkty, apka InPost Fresh jest skierowana do Ciebie. Po jej pobraniu możesz zrobić zakupy spożywcze online w takich sieciach jak Carrefour oraz Makro. Masz dzięki temu pewność, że o ile to możliwe, artykuły spożywcze pochodzą od lokalnych producentów. By odebrać dostawę pełną ulubionych artykułów spożywczych, wystarczy wypełnić parę kroków - oczywiście wirtualnych, bez ruszania się z kanapy.

Jak zabrać się do zakupów spożywczych online?

Zakupy spożywcze w aplikacji InPost Fresh zrobisz, odpowiadając tylko na parę kluczowych pytań. Na stronie startowej podać należy swój kod pocztowy - dzięki temu algorytm jest w stanie wybrać najlepszy sklep, najbliżej Ciebie. Obecnie dostawa jest możliwa na terenie Warszawy, Katowic, Sosnowca, Czeladzi, Mysłowic, Krakowa, Łodzi oraz okolic tych miast. InPost Fresh stale jednak powiększa swoją ofertę, wkrótce więc najpewniej zawita do innych polskich miejscowości.

Następnie należy wybrać dzień i okienko godzinowe, w którym ma się pojawić kurier z dostawą. Potem możesz przenieść się na stronę supermarket online, gdzie bez pośpiechu i wysiłku zamówisz wszystkie produkty. Kiedy zamówienie jest skończone, wystaczy dokonać płatności, która z InPost Fresh jest niższa i prostsza niż się spodziewasz. Możliwa jest zarówno płatność kartą u kuriera InPost, jak i przelew internetowy lub BLIK.

Okazje w sklepach internetowych

Kupując z InPost Fresh, zyskasz nie tylko więcej wolnego czasu i siły, ale i oszczędności liczone w złotówkach. Główną przeszkodą, która zniechęca ludzi do spróbowania zamawiania produktów spożywczych online, jest potencjalny koszt dostawy. Z InPost Fresh zaczyna się on jednak w kwocie 5,99 PLN za standardową dostawę pod wskazany adres lub 9,99 PLN za ekspresową, dostarczoną w dniu złożenia zamówienia. Minimalna kwota zamówienia to 100 PLN. To nie wszystkie okazje, na jakie możesz liczyć.

 Pierwsze zakupy w Makro powyżej 150 złotych, robione w aplikacji InPost Fresh skutkują rabatem w kwocie 40 złotych. Na drugie i trzecie zakupy otrzymasz upust w wysokości 30 złotych. Jak widać, bardziej opłaca się możliwość zrobienia zakupów,  domu.

Gdzie więc szukać produktów z dostawą?

Takie supermarkety jak Carrefour czy Makro bazują na doskonałej jakości produktach. By ich dostawa przebiegała bez zakłóceń, flota InPost Fresh składa się z lodówko-zamrażarek na kołach. Wyszkoleni kurierzy potrafią obchodzić się z żywnością, by trafiła do Twojego domu w nienaruszonym stanie.

Nadal zastanawiasz się, gdzie zrobić zakupy spożywcze online? Zamawiaj zakupy spożywcze do domu wraz z aplikacją InPost Fresh, a zaoszczędzisz sobie wypraw do sklepu i nieprzemyślanych zakupów. Dzięki produktom w dobrej cenie, zostanie Ci też trochę reszty, do wykorzystania w dodatkowy czas wolny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE