Reklama

Szukasz taniego kuriera? Wysyłaj paczki z InPost!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szukasz taniego kuriera? Wysyłaj paczki z InPost! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Usługi kurierskie cieszą się niesłabnącą popularnością. Wysyłanie paczek za pośrednictwem kuriera jest znacznie wygodniejsze niż korzystanie z usług Poczty Polskiej. Sprawdź, dlaczego warto postawić na InPost!

Znalezienie odpowiedniego kuriera do wysyłki paczek może stanowić nie lada wyzwanie. Jeśli jesteś klientem indywidualnym i nie masz umowy z firmą kurierską, doskonałym rozwiązaniem może się okazać skorzystanie z usług firmy InPost. Podpowiadamy, dlaczego warto.

Zamów kuriera, który bezpiecznie dostarczy Twoje paczki na miejsce

Rynek usług kurierskich w Polsce cały czas się rozwija. Do wyboru mamy coraz więcej możliwości wysyłki naszych paczek. Sprawia to, że znalezienie idealnego rozwiązania nie jest łatwym zadaniem. Zanim skorzystamy z usług konkretnej firmy kurierskiej, warto dokładnie zapoznać się z jej ofertą oraz opiniami na jej temat. Wybór dobrego kuriera jest bardzo ważny, ponieważ to właśnie od niego zależy, czy nasze przesyłki dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie i w wyznaczonym terminie. Dlatego warto poświęcić czas na poszukiwania sprawdzonych przewoźników. 

Dobry kurier – jak go wybrać?

Wiemy już, jak ważny jest wybór rzetelnej firmy kurierskiej. Pozostaje więc pytanie, jak wybrać dobrego kuriera? Poszukując odpowiedniego przewoźnika do wysyłki paczek, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Jedną z nich jest czas transportu nadawanych przesyłek. Najlepiej wybrać kuriera, który oferuje krótki czas doręczenia przesyłki. Kolejnym aspektem, któremu trzeba się przyjrzeć, jest dostarczanie przesyłek w nienaruszonym stanie. Aby dowiedzieć się, czy dany kurier dba o stan dostarczanych paczek, warto zapoznać się z opiniami na jego temat. Jeśli zależy nam na komforcie korzystania z usług kurierskich, sprawdźmy, jakie są formy nadawania paczek oferowane przed daną firmę. Większość przewoźników umożliwia nadawanie przesyłek za pośrednictwem kuriera oraz w punktach nadawczych. Ważną kwestią, której dobrze jest się przyjrzeć podczas poszukiwań odpowiedniego kuriera, jest również koszt nadania paczki. Pamiętajmy jednak, że cena usługi jest zależna przede wszystkim od wagi oraz rozmiarów danej przesyłki. 

Chcesz szybko i wygodnie nadać paczkę? Wybierz InPost!

Jeśli zależy Ci na szybkim i bezpiecznym dostarczeniu przesyłki na miejsce, zapoznaj się z ofertą firmy InPost - https://inpost.pl/wysylam. Przewoźnik dysponuje szeregiem ciekawych rozwiązań dla klientów indywidualnych. Do wyboru mamy różne formy nadawania paczek:

  • InPost kurier – to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wysyłce paczek bez wychodzenia z domu. Aby szybko i łatwo zamówić kuriera InPost, trzeba zalogować się do Managera Paczek. Postępując zgodnie z podanymi instrukcjami dotyczącymi przygotowania przesyłki oraz podając wymiary, wagę paczki i rodzaj przesyłki wygenerujesz etykietę, którą trzeba będzie nakleić na paczkę. Następnie wybierz karton, zapakuj poszczególne przedmioty i wybierz lokalizację, w której ma pojawić się kurier w celu odebrania przesyłki. 
  • InPost, Paczkomat® - to samoobsługowe skrytki umożliwiające całodobowe nadawanie paczek. Można je znaleźć m.in. w pobliżu marketów oraz stacji benzynowych. Paczkę możemy nadać pośrednictwem aplikacji InPost Mobile lub skorzystać ze strony InPost Szybkie Nadania - https://inpost.pl/SzybkieNadania/. Po wydrukowaniu i naklejeniu etykiety wystarczy dostarczyć przesyłkę do skrytki znajdującej się w wybranej lokalizacji.
  • PaczkoPunkty – to punkty nadawcze znajdujące się w różnego rodzaju lokalach handlowych, w których można łatwo i szybko nadawać paczki. Najbliższy punkt nadania możesz wyszukać dzięki aplikacji InPost Mobile.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE