Reklama

Pożyczki online w Matchbanker

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pożyczki online w Matchbanker - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane W natłoku wydatków, zwłaszcza tych nieprzewidzianych ciężko o rozsądek. Spośród morza dostępnych ofert te najkorzystniejsze z nich są niełatwe do zdobycia. Na pomoc przychodzi Matchbanker. Porównywarka online, która w jednym miejscu gromadzi najlepsze pożyczki w danym momencie. Wszystko to, bez sprawdzania pojedynczych pożyczkodawców.

Wypadki chodzą po ludziach i niestety większość z nich nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Pożyczki online w Matchbanker są wyjściem dla tych, którzy dbają o czas i pieniądze. Dzięki ciągle aktualizowanym danym w rankingu pojawiają się jedynie najświeższe oferty, dostępne na stronie.

 

Jak działa Matchbanker?

 

Serwis, któremu zaufało już ponad 100 tysięcy klientów, jest internetową porównywarką pożyczek. W swojej bazie gromadzi dostępnych pożyczkodawców, których później analizuje pod kątem oprocentowania, RRSO, czasu kredytowania, czy też dostępnej wysokości pożyczki. Zaletą Matchbanker jest czytelny ranking, w którym uwzględniane są plusy i minusy oferty, wymagania, jakie musi spełnić klient oraz prawdopodobny termin spłaty. Oprócz analizy pożyczek udostępnia bezpośredni kontakt z pożyczkodawcą, dzięki czemu użytkownik bez problemu zostaje przeniesiony na jego stronę. Po kliknięciu “weź pożyczkę” ostatnim krokiem do wypełnienia będzie formularz o wybraną wcześniej ofertę.

Na stronie dostępny jest również kalkulator pożyczek, który pomoże Ci w dobraniu najlepszego dla Ciebie rozwiązania. Po wprowadzeniu pożądanej kwoty, czasu trwania i interesującego Cię RRSO, serwis przedstawi najkorzystniejsze z ofert, o które możesz się ubiegać.

 

Matchbanker swoją siedzibę ma w Danii, zaś w Polsce aktywnie działa od 2017 roku. Dzięki ciągłemu rozwojowi obecnie dostępny jest w 13. krajach (Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Francja, Portugalia, Niemcy, Polska, Rumunia, Hiszpania, Czechy i Chorwacja). Od 2014 roku klientom Matchbanker przyznano ponad 1 miliard dolarów pożyczek, za sprawą czego w wielu wcześniej wymienionych krajach jest niekwestionowanym liderem.

 

Jak skorzystać z oferty?

 

Po wcześniejszym wybraniu interesującej Cię oferty zostaniesz przeniesiony na stronę pożyczkodawcy, gdzie następnym krokiem będzie aplikacja o pożyczkę. Podczas rozpatrywania wniosku brana pod uwagę jest historia kredytowa i/ lub ewidencja w Biurze Informacji Kredytowej. Po rozpatrzeniu twojego zgłoszenia drogą mailową lub SMS-em otrzymasz decyzję pożyczkodawcy, po której nastąpi podpisanie kontraktu. Pieniądze trafią bezpośrednio na twoje konto od razu po nawiązaniu umowy.

Serwis od pierwszych działań na stronie, aż po finalizację twojego wyboru jest bezpłatny. Nie wymaga on logowania lub też zapisu do newslettera. Jedynymi danymi, jakie są potrzebne to te, wprowadzane do wniosku w celu uzyskania pożyczki. Dodatkowym atutem pożyczek online w Matchbanker jest fakt tego, że wszystko finalizowane jest online. Bez dodatkowego kontaktu z przedstawicielami pożyczkodawcy, czy rozmów telefonicznych, dzięki czemu otrzymanie pożyczki jest możliwe nawet w 15 minut.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE