Reklama

Ogrodzenia do samodzielnego montażu – przygotuj się na rewolucję!

Opublikowano:
Autor:

Ogrodzenia do samodzielnego montażu – przygotuj się na rewolucję! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Planujesz zabezpieczyć swoją działkę, ale rozmiar logistyczny i finansowy tego przedsięwzięcia Cię poraża? Ty oczekujesz perfekcji, a proponują Ci przeciętność? Co powiesz na nieskazitelnie estetyczne – bo niespawane – ogrodzenie, które kupisz od ręki w markecie, przewieziesz w osobówce i jeszcze bez pomocy fachowców złożysz jak meble? Poznaj ogrodzenia do samodzielnego montażu – system Element od polskiej firmy Polargos.

Ogrodzeniowa rewolucja, czyli ogrodzenie Element

Do tej pory, żeby zabezpieczyć działkę, musiałeś/-aś zamówić ogrodzenie (i nierzadko najpierw pogłowić się nad spasowaniem części), wyczekać się, wziąć wolne w pracy w dniu dostawy i zapłacić za nią krocie, zorganizować ludzi, ciężki sprzęt do rozładunku i ekipę specjalistów od stawiania płotów, mniej lub bardziej konkretną. Teraz jedziesz do sklepu i kupujesz ogrodzenie Element od polskiego producenta Polargos. I żadne z powyższych Cię nie interesuje. Jak to możliwe? Rewolucja – i to na kilku polach! 

 

  • Kompletne ogrodzenie od ręki. Zamawiasz przez internet lub jedziesz do najbliższego sieciowego marketu budowlanego. Masz do wyboru jeden system i kilka modeli. Ogrodzenia Element łączy nowoczesny minimalistyczny design, a różnią detale: jednak dzięki nim idealnie je wpiszesz w swoją posesję i gust. Wybierasz wysokość, potrzebą liczbę przęseł, furtkę i bramę (dwuskrzydłową, przesuwną), z automatem lub bez. Tyle – bez główkowania i straty czasu.
 

    • Nieskazitelne ogrodzenie bez spawów. Nawet jeśli jesteś perfekcjonistą, będziesz zadowolony/-a, bo jeśliby postawić obok siebie standardowe spawane ogrodzenie oraz niespawane ogrodzenie Element, różnica byłaby gigantyczna i zauważalna od razu. Zresztą przekonasz się, gdy porównasz swój i sąsiada płot. Brak spawów = brak widocznych połączeń = estetyczna nieskazitelność.
 

  • System ogrodzenia w paczkach. Kupione ogrodzenie ładujesz w płaskich, podłużnych paczkach do swojego samochodu. Wciąż możesz zamówić dostawę (koszt będzie nieporównywalnie niższy w stosunku do transportu klasycznego, spawanego ogrodzenia), ale poradzisz też sobie sam/-a, bez dostawczaka. Paki są „zgrabne” i niezbyt ciężkie, więc załadunek i rozładunek to nie problem.
  • Ogrodzenie do samodzielnego montażu. Wystarczą podstawowe klucze i śrubokręty. I instrukcja pod ręką. Nie musisz się na tym znać czy mieć solidnej wprawy w majsterkowaniu – całe ogrodzenie złożysz samodzielnie. Naturalnie i w tym przypadku możesz zaangażować fachowców, ale już nie musisz. A dziś montaż ogrodzenia kosztuje drugie tyle, co jego zakup, więc sporo oszczędzisz.
 

Perfekcyjność w każdym calu da tylko niespawane ogrodzenie

Tradycyjnie spawane ogrodzenia także bywają piękne i starannie wykonane – jednak na polu estetyki nie mają szans w starciu z ogrodzeniem Element. Spawy zawsze są widoczne – nawet jeśli przygotuje je mistrz fachu albo nowoczesny robot. Nienaganność zapewnią tylko zamaskowane połączenia śrubowe. Do tego w ogrodzeniach Element dochodzi jeszcze staranna fabryczna powtarzalność kształtu i rozmiaru. Całość wygląda jak wydruk z najlepiej zaprogramowanej drukarki 3D.

Kolejna kwestia to wykończenie. Ogrodzenie Element producent cynkuje oraz maluje proszkowo – mamy więc intensywny kolor bez odprysków, zacieków, który przez lata zachowuje trwałość. Zastosowanie systemu DUPLEX (połączenie dwóch powłok) daje wysoką odporność na korozję i uniewrażliwia na działanie czynników zewnętrznych – fabryczny wygląd ogrodzenia utrzymuje się przez lata i nie wymaga przy tym złożonej czy kosztownej konserwacji i renowacji.

Ogrodzenie w paczce, czyli prościej już się nie da

Choć niezwykle ważny, wygląd to nie wszystko. I tę rewolucyjność ogrodzeń Element najlepiej widać w pozostałych, praktycznych aspektach przedsięwzięcia, zwłaszcza w logistyce. Klasyczne przęsła, bramę i furtkę dostawca dostarcza na miejsce budowy w całości. A to jednocześnie ich plus i minus. Bo do transportu potrzeba dostawczaka albo ciężarówki, do rozładunku – wielu osób i nierzadko także dźwigu. To wszystko wymaga organizacji i kosztuje fortunę. Ogrodzenie Element mieści się natomiast w poręcznych paczkach, które bez problemu załadujesz do osobówki. A to już znacznie łatwiejsze, szybsze i tańsze przedsięwzięcie.

Jest jeszcze coś. Osobówka inaczej niż dostawczak wszędzie wjedzie: paczki z ogrodzeniem przewieziesz dokładnie na miejsce montażu. A jednocześnie nie martwisz się, że coś trzeba będzie oddawać albo reklamować, bo w transporcie się uszkodzi: w paczkach ogrodzenie jest bezpieczniejsze. I możesz je (nawet na długo po zakupie) bez obaw przechowywać, aż nadejdzie pora rozpoczęcia prac.

Majsterkujesz? To dobrze się składa!

Jeśli lubisz prace ręczne, remonty czy składanie mebli albo przynajmniej jest w Tobie duch majsterkowicza, zamontujesz swoje ogrodzenie z czystą przyjemnością – w instrukcji systemu Element znajdziesz przejrzyste rysunki, objaśnienia krok po kroku i praktyczne rady. Producent nie przewidział miejsca na frustrację. To po prostu dobrze się składa. Potrzebujesz tylko podstawowych śrubokrętów i kluczy, które pewnie już masz w domu, i trochę wolnego czasu – kilka, kilkanaście minut na przęsło i około trzech godzin na najbardziej złożony element, czyli bramę wjazdową. Ze wszystkim poradzisz sobie samodzielnie, ale możesz też zaangażować sąsiadów czy znajomych do pomocy, by produktywnie i w miłym towarzystwie spędzić popołudnie.

Jest przyjemność, ale i bezcenna satysfakcja. Tym większa, że przecież ten doskonały efekt swojej pracy będziesz podziwiać codziennie.

Ogrodzenie do samodzielnego montażu: stawiasz na swoim

Z ogrodzeniem Element stawiasz na swoim – Ty o wszystkim decydujesz. Możesz do pracy zaangażować ekipę, żeby z poziomu fotela i sącząc ulubiony napój, nadzorować postępy. Jeśli nie masz czasu, ochoty lub nie czujesz się na siłach, zlecasz fachowcom montaż i tyle. Jednak jeśli lubisz majsterkować, samodzielnie urządzać swój dom i przestrzeń wokół niego lub chcesz zaoszczędzić środki w budżecie, ogrodzenie złożysz i zamontujesz we własnym zakresie. I właśnie z tą myślą powstało – tak zostało zaprojektowane i przygotowane, aby każdy niezależnie od umiejętności i wiedzy sobie z tym zadaniem poradził.

Ogrodzenie do samodzielnego montażu to jednak więcej niż oszczędność pieniędzy – to też niezależność i wolność. Nie musisz dogrywać terminów z dostawcami i fachowcami, poświęcać urlopu albo przekładać planów, żeby wszystkiego dopilnować. Nie martwisz się, że coś się przeciągnie, przełoży w czasie i nie zdążysz z ogrodzeniem przed wyjazdem na wakacje czy świętami. Nie zrzucasz sobie na barki dodatkowych obowiązków w trudnym okresie w pracy czy podczas choroby dziecka. 

Po prostu wtedy, gdy masz czas i ochotę, zabierasz się za pracę. Możesz zamontować swoje ogrodzenie w jedną sobotę albo w miesiąc, poświęcając codziennie pół godziny.

Oszczędności, wolność, satysfakcja – czego chcieć więcej?

Rewolucyjne ogrodzenia do samodzielnego montażu zupełnie zmieniają zasady gry w tym jednym z największych przedsięwzięć dla domu i domowników. Z jednej strony obniżają koszt inwestycji – dając oszczędności na dostawie, rozładunku i montażu konstrukcji. Z drugiej całe zadanie znacznie ułatwiają i indywidualizują, a to przekłada się na spokój, przyjemność i radość urządzenia prywatnej przestrzeni. A jeszcze z trzeciej (i przecież najważniejszej!) – skutecznie chronią i zdobią posesję przez lata, nie wymagając dodatkowych nakładów pracy i pieniędzy na utrzymanie.

Obok „rewolucji” drugim synonimem systemu Element od Polargos jest „satysfakcja” – na wszystkich polach, począwszy od zakupu, przez logistykę i montaż, skończywszy na aspekcie wizualnym i praktycznym ogrodzenia. Polecamy!

Partnerem artykułu jest sklepzogrodzeniami.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE