Reklama

Ile kosztuje dobry kurs angielskiego online i jak długo trwa?

Opublikowano:
Autor:

Ile kosztuje dobry kurs angielskiego online i jak długo trwa? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Kursy języka angielskiego mają to do siebie, że różną się pod wieloma względami. Zależnie od tego, czy są to korepetycje z języka angielskiego, zajęcia stacjonarne, czy może internetowy kurs angielskiego, każde z nich będą inne. Jak w takim razie sprawdzić, który kurs języka angielskiego jest najlepszy i ile trwają zajęcia, które pozwolą osiągnąć nam oczekiwane rezultaty?

Internetowy kurs języka angielskiego — co trzeba wiedzieć?

Internetowa nauka angielskiego stała się popularna. Metody pracy zdalnej pozwalają nam uczyć się niezależnie od tego, w jakim miejscu przebywamy, o której godzinie chcemy się uczyć, i jaki materiał chcemy powtórzyć. Jak to możliwe?

Przyjrzyjmy się dowolnemu kursowi języka angielskiego online, na przykład szkole języka angielskiego Tutlo. Zajęcia są tam prowadzone przez polskich lektorów oraz native speakerów, którzy podczas zajęć kładą ogromny nacisk na konwersację. Wszystko po to, aby kursant jak szybciej zaczął mówić w języku obcym. Dodatkowo ma to na celu pomóc nam przełamać strach przed mówieniem po angielsku. Jednym z polecanych i wysoko ocenianych przez uczniów kursów jest nauka angielskiego online w Tutlo.

Najlepszy model nauki angielskiego?

Co w takim razie wybrać? Czy faktycznie postawić na szkołę językową, czy może zdecydować się na jakieś inne rozwiązanie? Niektórzy mówią, że najlepsze efekty przynosi samodzielne uczenie się, jednak w tym przypadku może zdarzyć się, że po prostu zabraknie nam samozaparcia, by regularnie powtarzać materiał, uczyć się nowych rzeczy itd. Nie można zakładać, że faktycznie tak będzie, jednak musimy mieć to na uwadze. Dlatego warto pomyśleć o zajęciach, które wymuszą na nas systematyczność.

Ile trzeba zapłacić za naukę angielskiego?

Płatności za lekcje języka angielskiego, czy to te stacjonarne, czy przez internet, to temat rzeka. W internecie znajdziemy różne oferty. Od 15 złotych do nawet kilkudziesięciu złotych za godzinę lekcyjną. Wszystko oczywiście zależne jest od tego, kto lekcje prowadzi, czy są to zajęcia stacjonarne, czy online, czy prowadzone są w grupach, czy może metodą jeden na jeden itd. Czynników wpływających na cenę jest oczywiście więcej. Jednym z nich jest też to, czy zajęcia prowadzi native speaker, czy lektor. Nawet jeśli zrobimy solidny przegląd wiarygodnych źródeł, naprawdę ciężko jest określić, ile kosztuje dobry kurs angielskiego online. Posłużmy się więc znów przykładem Tutlo. W tym przypadku jeden blok zajęć kosztuje około 25 złotych, jednak warto zwrócić uwagę na to, że zajęcia często są tutaj dopasowywane do odbiorcy i cena za nie jest ustalana indywidualnie z każdym z uczniów. Dobrze jest więc skorzystać z darmowej lekcji próbnej, która w tej szkole jest dostępna dla każdego nowego ucznia.

Jak długo trwa kurs języka angielskiego online?

Wszystko zależne jest od tego, co chcemy osiągnąć. Każdy kolejny poziom zaawansowania językowego to dziesiątki, a czasem i setki dodatkowych godzin. Wszystko zależne jest od naszych indywidualnych predyspozycji oraz czasu, jaki poświęcimy na zajęcia. Pierwsze 50‑70 godzin to osiągnięcie poziomu podstawowego, który jest dopiero pierwszym krokiem na ścieżce językowej. Kolejne także trzeba liczyć w dziesiątkach godzin. Dlatego wybierając szkołę języka angielskiego online, stawiajmy na sprawdzone zajęcia, dobrych nauczycieli i lekcje, które przyniosą szybkie efekty i pozwolą nam cieszyć się z osiąganych postępów. Powiedzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE