Reklama

Elżbieta Łukacijewska po raz kolejny spotka się z kobietami – tym razem w Mielcu!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Organizatorzy

Elżbieta Łukacijewska po raz kolejny spotka się z kobietami – tym razem w Mielcu! - Zdjęcie główne

Elżbieta Łukacijewska zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Z Kobietami o Kobietach". | foto Organizatorzy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Jakie wyzwania stoją przed kobietami w obecnych czasach? Co jest potrzebne, aby chętniej podejmowały aktywność? Z jakimi problemami i barierami muszą się mierzyć każdego dnia? Odpowiedzi na te i inne pytania mieszkańcy powiatu mieleckiego będą mogli poznać już 21 kwietnia.

Jakie wyzwania stoją przed kobietami w obecnych czasach? Co jest potrzebne, aby chętniej podejmowały aktywność? Z jakimi problemami i barierami muszą się mierzyć każdego dnia? Odpowiedzi na te i inne pytania mieszkańcy powiatu mieleckiego będą mogli poznać już 21 kwietnia (piątek) o godz. 17:00 podczas organizowanego przez Elżbietę Łukacijewską, Poseł do Parlamentu Europejskiego spotkania pt. "Z Kobietami o Kobietach". Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w Mielcu, w Restauracji "MANUKA" przy ul. Rzecznej 8.

Cykl spotkań "Z Kobietami o Kobietach" to realizowany od listopada 2022 r. przez Elżbietę Łukacijewską Poseł do Parlamentu Europejskiego projekt, którego celem jest wsparcie kobiet. Formuła wydarzenia, to luźna rozmowa, mająca na celu przedstawienie dotychczasowej aktywności i działalności zaproszonych prelegentek. Każde spotkanie to wyjątkowi goście, indywidualne historie, różne problemy i ogromna inspiracja do działania!  

Jak sama mówi poseł Łukacijewska: "Mam nadzieję, że dzięki tym spotkaniom, rozmowom, a przede wszystkim poprzez prezentowanie lokalnych liderek, więcej kobiet znajdzie w sobie siłę i odwagę, aby realizować swoje marzenia lub włączyć się aktywnie w życie lokalnej społeczności w swoich Małych Ojczyzn".

Elżbieta Łukacijewska od początku swojej aktywności zarówno w Sejmie RP, jak i obecnie w Parlamencie Europejskim była i jest organizatorką wielu akcji społecznych, między inny sześciu edycji konferencji „Kobieta Aktywna”, akcji zachęcającej do badań profilaktycznych pt. "Laurka. Mamo, Tato - zbadaj się!", wydarzeń i inicjatyw dot. profilaktyki nowotworowej kobiet, turnieju piłkarskiego "ŁUKACIJEWSKA CUP" oraz akcji "Bezpieczne Wakacje".

Wśród zaproszonych przez Elżbietę Łukacijewską uczestniczek dyskusji w Mielcu znalazły się:

Monika Skowrońska-Ziomek – samorządowiec, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przecławiu. Społeczniczka współpracująca i prowadząca różnego rodzaju projekty z organizacjami pozarządowymi. Prezeska podkarpackiego oddziału Stowarzyszenia "Kobiety w Centrum" i koordynatorka dwóch podkarpackich Regionalnych Akademii Liderek.

Katarzyna Starzec - właścicielka szkoły językowej EnGalaxy Studio w Mielcu. Naucza osoby z dużymi trudnościami i przygotowuje z sukcesami swoich kursantów do konkursów, stypendiów międzynarodowych i olimpiad. Laureatka ogólnopolskiej nagrody Orły Edukacji 2022, aktywnie działająca w mieleckich NGO’s.

Klaudia Padykuła - jako 5-letnia dziewczynka rozpoczęła swoją przygodę z karate. Wielokrotnie stawała na podium mistrzostw województwa oraz mistrzostw Polski, a w wieku lat 16. została powołana do kadry narodowej, reprezentując nasz kraj na arenie międzynarodowej. Jest instruktorem karate dzieci oraz dorosłych, na co dzień prowadzi zajęcia w Mieleckim Klubie Karate.

Cykl spotkań E. Łukacijewskiej „Z Kobietami o Kobietach”
Data: 21 kwietnia 2023 r. (piątek), godz. 17:00  
Miejsce: Mielec, restauracja „MANUKA”. ul. Rzeczna 8 
WSTĘP WOLNY 
Zapraszamy do udziału 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy