Reklama

Chcesz prowadzić skuteczną sprzedaż? Aplikacja dla marketerów i sprzedawców BAZO w tym pomoże!

Opublikowano:
Autor:

Chcesz prowadzić skuteczną sprzedaż? Aplikacja dla marketerów  i sprzedawców BAZO w tym pomoże! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Aplikacja dla marketerów i sprzedawców BAZO zbiera leady, identyfikuje klientów, a także pomaga w finalizowaniu sprzedaży. To niezastąpione narzędzie, jeżeli chcesz, aby transakcje w Twojej firmie częściej kończyły się zakupem.

Współcześnie każda firma musi mieć stronę internetową. To dzięki niej może prezentować klientom kompleksową ofertę, jak i zachęcać do skorzystania z usług. Czy jednak Twoja witryna działa skutecznie i dostarcza niezbędnych informacji? W wielu przypadkach niestety bywa z tym różnie. Aplikacja dla marketerów i sprzedawców BAZO to narzędzie, które sprawi, że Twoja wiedza o potencjalnych kontrahentach w znacznym stopniu zwiększy się. Jak to możliwe?

Dowiedz się, kim są Twoi klienci

Aplikacja dla marketerów, z którą w szczegółowym zakresie możesz zapoznać się na https://bazo.pl/, zamienia anonimowych odwiedzających w klientów. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i zaawansowanych algorytmów, BAZO wskaże, jaka firma zapoznawała się z Twoją ofertą i czego dokładnie szukała na stronie internetowej. Stworzenie spersonalizowanej oferty staje się dzięki temu dużo prostsze. Trafisz w preferencje potencjalnych klientów i odpowiesz na ich potrzeb. Czy nie takich właśnie firm poszukują obecnie kontrahenci?

Spersonalizowane komunikaty do klientów

Zdobyta przez BAZO wiedza jest wykorzystywana w praktyczny sposób. Dzięki zgromadzonym informacjom możesz tworzyć spersonalizowane komunikaty i przekazywać je potencjalnym klientom. Masz okazję wykazać się „tajemną” wiedza, która pomaga mile zaskoczyć klienta. Ma on przeświadczenie, że wiesz o nim dużo więcej niż on sam i potrafisz odpowiedzieć na jego potrzeb. To najsilniejsza broń w walce o współczesnego klienta. Aplikacja dla marketerów i sprzedawców pomaga w łatwy sposób gromadzić podstawowe informacje o klientach, takie jak e-mail czy numer telefonu. Klient sam będzie skory je wyjawić, bez namawiania, dzięki spersonalizowanym komunikatom zachęcającym do pozostawienia danych do kontaktu czy zadania pytania o konkretny produkt.

Znajdź nowych klientów, rozwiń swój biznes, i to w nienatrętny sposób

Klienci alergicznie reagują, gdy na przeglądanej przez nich stronie internetowej pojawia się bardzo dużo okienek. Natychmiast skłania ich to do opuszczenia witryny. Aplikacja dla marketerów BAZO działa w dyskretny sposób. Pop-up BAZO to  nie­wielki komunitak, które możesz dopasować do stylu każdej strony. Jeśli chcesz może być również spersonalizowany i zawierać nazwę firmy, która właśnie przegląda Twoją stronę. Tworzenie pop upu trwa kilka minut, a za pozostawienie w nim telefonu, maila czy pytania możesz obdarować klienta spektakularną animacją.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE