Reklama

Bogata oferta pracy dla opiekunek w Niemczech

Opublikowano:
Autor:

Bogata oferta pracy dla opiekunek w Niemczech - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Polskie opiekunki mogą oczekiwać zróżnicowanej oferty pracy w opiece w Niemczech. Nie tylko z pobudek budżetowych, ale też obyczajowych. Lokowanie seniora w domu spokojnej starości może kosztować rodzinę nawet trzykrotnie więcej niż usługi polskiej opiekunki. Świadczenia niemieckiej opiekunki często nie okazują się tańsze. Poza tym polskie gospodynie znane są przecież ze swojej gościnności i bliskich relacji rodzinnych. Zatrudnienie więc polskiej opiekunki pod swoim dachem pozwala niemieckim rodzinom nie martwić się o bezpieczeństwo seniora.

Polskie opiekunki w Niemczech: przyczyna i warunki pracy


Już od dłuższego czasu na naszym kontynencie można zaobserwować kryzys demograficzny. Rośnie liczba seniorów, a drastycznie zmniejsza się liczba dzieci. Kłopot ten aktualnie najbardziej dotyka Niemców, którzy są najstarszym społeczeństwem w Europie. Z tej przyczyny coraz częściej potrzebują w tej sprawie wsparcia, głównie z polskiej strony.

Koszty zakwaterowania w Niemczech opiekunki nie obejmują. Rodzina niemiecka zatrudniająca opiekunkę powinna zapewnić osobny kąt w mieszkaniu podopiecznego oraz wyżywienie. Większość agencji opiekunek, w tym Veritas, zapewnia również darmowy transport na miejsce zlecenia. Zarobki, które liczą około 1600-1700 euro netto miesięcznie (zależnie od oferty i znajomości języka), zatrzymuje więc w pełni opiekunka. 

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy jako opiekunka w Niemczech, zgłoś się do agencji Veritas Opieka. Firma posiada bogatą ofertę pracy w opiece w Niemczech, gdzie każda oferta jest tworzona na podstawie szczegółowej ankiety wypełnianej przez rodzinę podopiecznego. Dzięki temu znasz wszystkie szczegóły zlecenia i wiesz na co się decydujesz. Jeśli nie czujesz się pewnie mówiąc po niemiecku, w tym również Ci pomożemy. Agencja posiada na stronie liczne lekcje języka skupiające się na słownictwie potrzebnym opiekunkom. Poza tym do dyspozycji zawsze jest Pogotowie Języka Niemieckiego i prywatny koordynator, który jest przydzielany każdej opiekunce. Dodatkowo każda umowa, którą zawieramy jest w całości po polsku, więc masz zapewnioną transparentność.

Dołącz do naszego zespołu i ciesz się atrakcyjnymi zarobkami! Oferty znajdziesz na stronie: https://www.veritas-opieka.pl/oferty-pracy/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE