Reklama

ZWYRODNIALEC zgwałcił nastolatka! Był zastraszany amstaffem!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: policja.pl

ZWYRODNIALEC zgwałcił nastolatka! Był zastraszany amstaffem! - Zdjęcie główne

zdjęcie ilustracyjne | foto policja.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Prokuratura Rejonowa w Dębicy zakończyła dochodzenie w sprawie brutalnego gwałtu na szesnastolatku. Do wydarzeń doszło w Pustkowie w powiecie dębickim.

Prokuratura przygotowała i przesłała do sądu akt oskarżenia przeciwko Kamilowi Ł., 30-latkowi, który brutalnie zgwałcił nastoletniego chłopca. 

Do dramatycznych wydarzeń doszło w lutym tego roku. Nastolatek został poproszony przez Kamila Ł. o pomoc w poszukiwaniach rzekomo zaginionego psa-amstaffa. Mężczyzna zwabił chłopca do opuszczonego budynku internatu. Tam "wezwał" swojego psa, dzięki któremu, zastraszył nastolatka, a następnie brutalnie zgwałcił. 

Ofiara napaści seksualnej - 16-letni chłopak, o pomoc poprosił swoich dwóch kolegów. Kamil Ł. próbował i ich zastraszyć, używając do tego swojego psa. Ostatecznie gwałciciel odszedł z opuszczonego budynku.

Nastolatek zgłosił sprawę organom ścigania. Ustalenia policji doprowadziły do szybkiego zatrzymania sprawcy napaści seksualnej. Kamil Ł. miał już na swoim koncie liczne kary, m.in. za posiadanie narkotyków czy bezczeszczenie zwłok

Prokuratura w Dębicy przedstawiła Kamilowi Ł. zarzuty między innymi napaści seksualnej i gwałtu, za który grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Do Sądu Rejonowego w Dębicy trafił już akt oskarżenia. Oskarżony przebywa w areszcie tymczasowym. 

Kamil Ł. jest ojcem trójki swoim dzieci. Po dramatycznych wydarzeniach starostwo powiatowe w Dębicy zabezpieczyło budynek, tak, aby  żadna osoba postronna nie mogła wejść na teren byłego ośrodka. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy