Reklama

Zlekceważył zakaz zbliżania do pokrzywdzonej. Czeka go długa odsiadka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Zlekceważył zakaz zbliżania do pokrzywdzonej. Czeka go długa odsiadka  - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie 30-letni mieszkaniec Przemyśla najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna złamał sądowy zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawcy, którzy dopuszczają się przemocy wobec najbliższych, muszą się liczyć z surowymi konsekwencjami. Przekonał się o tym 30-letni mieszkaniec Przemyśla.

Mężczyzna znęcał się nad swoją konkubiną. Prowadzone w tej sprawie postępowanie i zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 30-latkowi zarzutu. Mężczyzna został oddany pod dozór Policji, dodatkowo miał opuścić miejsce zamieszkania i orzeczony został zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Podejrzany zlekceważył jednak zakazy i już po kilku tygodniach będąc pod wpływem alkoholu, przyszedł do mieszkania konkubiny, gdzie wszczął awanturę podczas której wyzywał ją słowami wulgarnymi i używał wobec niej przemocy. 30-latek został zatrzymany.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do zakładu karnego. Sąd Rejonowy w Przemyślu na wniosek prokuratury zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy