Reklama

Z Indii na zachód Europy. Złapali ich podkarpaccy strażnicy graniczni

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: BiOSG

Z Indii na zachód Europy. Złapali ich podkarpaccy strażnicy graniczni - Zdjęcie główne

przekazanie nielegalnych imigrantów na stronę ukraińską | foto BiOSG

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Patrol Straży Granicznej z placówki w Wojtkowej zatrzymał grupę imigrantów z Indii. Cudzoziemcy pieszo przekroczyli granicę z Ukrainy i zabłądzili w trudno dostępnym rejonie Pogórza Przemyskiego.

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Wojtkowej patrolujący teren przygraniczny zauważyli grupę czterech osób wędrujących od granicy państwa w głąb kraju. Było to trzech mężczyzn oraz kobieta w wieku od 21 do 30 lat. Nie mieli przy sobie dokumentów, ale zeznali, że pochodzą z Indii. W wyniku podjętych działań szybko ustalono miejsce pieszego przekroczenia granicy z Ukrainy.

Cudzoziemcy zostali zatrzymani. Byli w dobrej kondycji. Mieli bagaże na podróż. Jak wyjaśnili, na Ukrainę dostali się legalnie drogą lotniczą. Ich ostatecznym celem były kraje Europy Zachodniej.

Przyznali się do nielegalnego przekroczenia granicy i dobrowolnie poddali karze 6 miesięcy pozbawianie wolności w zawieszeniu na 2 lata. Zostali już przekazani na stronę ukraińską, gdzie ostatnio udowodnili legalny pobyt. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy