Reklama

Wygrane w Lotto na Podkarpaciu w 2022 roku. Od 10 tysięcy do milionów. W jakich miejscowościach?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Mini Lotto, zdrapki, Keno, Lotto - to tylko niektóre z gier, w których w 2022 roku padły wygrane na terenie Podkarpacia. O jakich kwotach mowa? Sprawdzamy.

W sobotę (3 grudnia) w Sławnie (województwo zachodniopomorskie) padła czwarta najwyższa wygrana w historii gry Lotto wygrana - 33 357 545,90 zł. Szczęśliwcowi, który puścił los w kolekturze w sklepie spożywczym, szczęście przyniosły liczby: 4, 20, 25, 26, 40, 49. To o 3 mln mniej niż najwyższa wygrana w Polsce, która padła 16 marca 2017 roku w Skrzyszowie pod Tarnowem - 36 726 210,20 zł.

Czy chociaż podobne kwoty padły na terenie województwa podkarpackiego w tym roku? Na mapie przygotowanej przez Totalizator w 2022 roku oznaczono kilkadziesiąt miejscowości, w których zakupiono szczęśliwe kupony lub zdrapki. 

Pierwsza wygrana padła 20 stycznia w Strzyżowie. Mowa tu nie o małej kwocie, bo 5 mln zł. Kilka dni później ktoś wygrał w Krośnie 600 zł co tydzień przez rok. 

Ostatnia z wygranych, zaznaczona na mapie Lotto, pochodzi z 23 listopada. Tym razem szczęśliwa okazała się zdrapka kupiona w Dębicy. Na konto szczęśliwca trafiło kilkaset tysięcy złotych. 

W punkach Lotto  można odebrać wszystkie wygrane poniżej 2280 zł. Po wyższe kwoty trzeba pojechać do jednego z 17 oddziałów Totalizatora Sportowego w kraju.

- Od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest 10 proc. podatek. Jest on pobierany w momencie wypłaty wygranej i odprowadzany przez Totalizator Sportowy do urzędu skarbowego

- czytamy na stronie lotto.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy