Pierwsza Tarnobrzeska Potańcówka 2023 odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja, na Placu Bartosza Głowackiego. Zabawa potrwa od godziny 18 do godziny 22. W przypadku braku pogody impreza odbędzie się w innym terminie. Kolejne edycje potańcówki zaplanowano na 17 czerwca, 15 lipca, 19 sierpnia (połączona zostanie z obchodami Dnia Seniora) i 16 września. Ostatnia będzie Potańcówką Siarkową, ponieważ w Tarnobrzegu obchodzimy "Rok pamięci górników i pracowników Tarnobrzeskiego Zagłębia Siarkowego". Gastronomię na potańcówkę, która odbędzie się 13 maja zapewnią lokale funkcjonujące na Placu Bartosza Głowackiego.
- Bardzo zależy nam na ożywieniu centralnego placu naszego miasta. Niech to miejsce tętni życiem. Wychodzimy kolejny raz z propozycją tanecznych imprez pod chmurką. Tym bardziej, że ta formuła spodobała się mieszkańcom. Potańcówki są tą formą spędzania czasu, która trafia do każdego, bez względu na wiek. Zapraszam więc w najbliższą sobotę mieszkańców Tarnobrzega, gości, każdego bez względu na wiek właśnie, na parkiet.
- mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.
Tak bawiliśmy w 2022 roku. Zobaczcie zdjęcia.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.