Reklama

Wojsko polskie i amerykańskie po szkoleniu wspinaczki skałkowej. Ćwiczenia żołnierzy także w Jasionce [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie 18 Dywizja Zmechanizowana oraz amerykańska 82 Dywizja Powietrznodesantowa kontynuują serię wspólnych ćwiczeń. Tym razem zobaczcie zdjęcia ze szkolenia wspinaczki skałkowej oraz działań w przypadku poważnego zagrożenia.

Żołnierze polskiej 18 Dywizji Zmechanizowanej oraz amerykańskiej 82 Dywizji Powietrznodesantowej każdy dzień wykorzystują na doskonalenie swoich umiejętności. Nie tak dawno pokazywaliśmy jak wojskowi ćwiczą na rzece San w okolicy Radomyśla nad Sanem w powiecie stalowowolskim.

Teraz mamy dla was fotografie ze szkolenia wspinaczki skałkowej w okolicach Odrzykonia i Czarnorzek (powiat krośnieński) oraz ćwiczeń na lotnisku w Jasionce. W tym drugim przypadku wojskowi przygotowywali się do działania w przypadku zdarzeń z udziałem dużej liczby poszkodowanych (opanowanie chaosu, zapewnienie bezpieczeństwa, segregacja rannych).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy