Reklama

Wojsko na drogach Podkarpacia. Armia zapowiada transport sprzętu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: 21 Brygada Strzelców Podhalańskich

Wojsko na drogach Podkarpacia. Armia zapowiada transport sprzętu - Zdjęcie główne

Transporty wojskowe pojawią się na podkarpackich drogach. | foto 21 Brygada Strzelców Podhalańskich

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Dopiero co zakończyły się ćwiczenia "Borsuk 2022", a już na poligonie w Nowej Dębie odbywać się będą kolejne manewry. Na drogach Podkarpacia pojawią się transporty wojskowe.

W nocy z 22 na 23 października w godzinach od 22 do 3 rano kolumny pojazdów wojskowych z 21 Brygady Strzelców Podhalańskich będą przemieszczać się z Rzeszowa na poligon w Nowej Dębie. Ruch wojsk ma związek z ćwiczeniami "Puma-22". Transporty drogowe będą organizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i tak, aby w jak najmniejszym stopniu powodować utrudnienia dla kierowców. - Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Prosimy również, aby nie wjeżdżać pomiędzy pojazdy kolumn wojskowych - zalecają służby prasowe 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.

"Puma-22" to międzynarodowe ćwiczenie państw Grupy Wyszehradzkiej. Podczas manewrów wspólnie szkolić się będą żołnierze z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. W ćwiczeniu wezmą także udział pododdziały ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy