W tarnobrzeskich kościołach stanęły automatyczne, bezdotykowe dystrybutory wody święconej. W odpowiedzi na złagodzenie rygorystycznych limitów liczby wiernych w kościołach, tarnobrzeski samorząd postanowił przeznaczyć pieniądze na pewną nowość. W każdym kościele zainstalowano automatyczne, bezdotykowe dystrybutory wody święconej. Koszt jednego to niecałe 1100 złotych.
Woda święcona z automatu [ZDJĘCIA]
Opublikowano:
Autor: GL
reklama
PodkarpacieWchodząc do tarnobrzeskich kościołów możesz skorzystać z... automatycznych dystrybutorów ze święconą wodą.
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)