Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. Rusza nabór wolontariuszy. To oni są głównymi bohaterami całej akcji [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy – oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia. Właśnie rusza nabór wolontariuszy.

Tarnobrzeski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wchodzi w najbardziej gorący okres przygotowań do 31. Finału WOŚP w Tarnobrzegu. W dniach 2-8 grudnia odbędzie się rekrutacja wolontariuszy tarnobrzeskiego grania. 

- To wolontariusze są najważniejszym ogniwem każdej kwesty. Podczas najbliższego finału w Tarnobrzegu i powiecie kwestować będzie ponad 200 wolontariuszy - wylicza Michał Bartyzel ze Sztabu WOŚP w Tarnobrzegu.

Rekrutacja wolontariuszy podzielona jest na dwa etapy i wzorem lat ubiegłych, odbędzie się on-line na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Przeprowadzana będzie od piątku 2 grudnia do czwartku 8 grudnia tego roku. Drugi etap rekrutacji to telefoniczna weryfikacja, którą przeprowadzą opiekunowie wolontariuszy.

Podczas 31. Finału będą także kwestować Sztabowe Puszki Stacjonarne. - Jest to rozwiązanie dla firm, które chcą wspierać WOŚP poprzez kwestę w swoich lokalach. Rejestracja takich firm rozpocznie się 10 grudnia i tak jak wolontariuszy, będzie przeprowadzona on-line - kończy Bartyzel. 31. finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy