Reklama

Tutaj nie będzie prądu w najbliższych kilku dniach - informuje PGE. Oto lista miejscowości z Podkarpacia [4.04-10.04]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie PGE Dystrybucja informuje o wielu pracach serwisowych na liniach energetycznych w tym tygodniu. Oznacza to, że mieszkańcy kilkunastu miejscowości Podkarpacia muszą przygotować się na tymczasowe braki w dostawie prądu. Sprawdzamy gdzie trzeba być na to gotowym.

Oto najnowsze informacje o planowanych wyłączeniach prądu. PGE Dystrybucja uzasadnia przerwy w dostawie energii elektrycznej pracami serwisowymi, prowadzonymi na liniach niskiego i średniego napięcia. 

Awarię prądu można zgłosić pod numerem alarmowym 991. Bezpłatny numer telefonu Pogotowia Energetycznego do zgłaszania awarii zasilania jest dostępny całą dobę, 365 dni w roku, dla wszystkich mieszkańców Polski – bez względu na teren działania Operatora Systemu Dystrybucyjnego.

Warto pamiętać, że za awarię prądu nigdy nie odpowiada sprzedawca prądu, a jego dystrybutor. Niektórzy operatorzy umożliwiają również wysłanie awaryjnego SMS-a lub zgłoszenie problemu poprzez formularz zgłoszeniowy, który pozwala poinformować o tym, gdzie wystąpiła awaria.

Kiedy należy skontaktować się z numerem 991?

  • w przypadku uszkodzenia linii energetycznej lub uszkodzeń zamknięć do obiektów energetycznych (np. zerwana kłódka, otwarte drzwi do stacji transformatorowej)
  • gdy nie ma prądu w twojej okolicy, dzielnicy, miejscowości
  • gdy dostrzeżesz, że twój licznik nie działa prawidłowo, powoduje brak zasilania lub zagrożenie dla życia
  • zerwałeś plombę, wymieniając bezpiecznik przedlicznikowy
Przerwy spowodowane są głównie prowadzonymi pracami serwisowymi. W galerii lista miejscowości, gdzie nie będzie energii elektrycznej w dniach od 4 do 10 kwietnia i szczegóły dotyczące wyłączeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy