Reklama

Starszy brygadier Marian Róg odchodzi na emeryturę. Pożegnanie Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Po ponad 37 latach służby w straży pożarnej - starszy brygadier Marian Róg przechodzi na emeryturę. Za nami uroczyste pożegnanie strażaka. Zobaczcie zdjęcia. Kto teraz będzie szefował jednostce?

17 lutego w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji pożegnania ze służbą w Państwowej Straży Pożarnej starszego brygadiera Mariana Roga – komendanta miejskiego PSP w Tarnobrzegu.

Po 37 letniej służbie w Państwowej Straży Pożarnej, w obecności podwładnych oraz zaproszonych gości starszy brygadier Marian Róg uroczyście pożegnał się ze sztandarem oraz złożył meldunek o zakończeniu służby podkarpackiemu komendantowi wojewódzkiemu PSP nadbrygadierowi Andrzejowi Babcowi.

Komendant wojewódzki PSP powierzył pełnienie obowiązków komendanta miejskiego PSP w Tarnobrzegu młodszemu brygadierowi Danielowi Myszce, który będzie je pełnił do momentu powołania nowego komendanta.

Starszy brygadier Marian Róg służbę w straży pożarnej rozpoczął 2 września 1985 roku jako kadet w Szkole Chorążych Pożarnictwa w Krakowie. Jako technik pożarnictwa w 1987 roku został skierowany do służby w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnych w Tarnobrzegu na  stanowisko dowódcy plutonu Zawodowej Straży Pożarnej. W lipcu 1992 roku został powołany na stanowisko dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Tarnobrzegu. W Komendzie Miejskiej PSP w Tarnobrzegu od czerwca 1999 roku zajmował stanowisko zastępcy dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Tarnobrzegu, a od listopada 2012 roku  był jej dowódcą. Od 6 czerwca 2016 roku pełnił obowiązki komendanta miejskiego PSP w Tarnobrzegu, a z dniem 1 lipca 2016 roku został powołany na stanowisko komendanta miejskiego PSP w Tarnobrzegu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy