Reklama

Sprawdzamy warunki na szlakach Bieszczadzkiego Parku Narodowego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Marcin Kefirowski

Sprawdzamy warunki na szlakach Bieszczadzkiego Parku Narodowego - Zdjęcie główne

foto Marcin Kefirowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Jak należy się zachowywać na szlakach Bieszczadzkiego Parku Narodowego? Okazuje się, że przy każdej okazji trzeba o tym przypominać.

Na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego poruszamy się tylko po oznakowanych trasach. Wędrówki na nartach skitourowych, śladowych dozwolone są na wszystkich oznakowanych odcinkach szlaków pieszych, a także na trasach spacerowych wokół Wetliny.

Zgodnie z regulaminem na terenie BdPN obowiązuje zakaz zjeżdżania, ze względu na bezpieczeństwo innych turystów. Również ze względu na zachowanie warunków bezpieczeństwa nie wolno zjeżdżać na tzw. "jabłuszkach" po szlakach turystycznych. Powoduje to oblodzenie szlaku i naraża turystów pieszych na poślizgnięcie i upadek. (...) CZYTAJ DALEJ>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy