Reklama

Małżeństwo z Sanoka czeka na swój dom już drugi rok. Kiedy to się skończy? Reportaż o domu Państwa Ryczków [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Dzięki nagłośnieniu przez Korso Sanockie trudnej sprawy domu rodziny Ryczków z Sanoka media ogólnopolskie zainteresowały się również tym tematem. Otrzymaliśmy z programu TVP 1 "Alarm" zaproszenie do udziału w reportażu, który nagrywany był w Sanoku 13 grudnia.

Dom, który miał być spełnieniem marzeń i oazą spokoju okazał się najgorszym koszmarem. Państwo Ryczkowie jednak nie poddają się i walczą o swoje.Na dwójkę dłużników nie działają żadne prośby i oferty polubownego załatwienia sprawy, jakie oferuje młode małżeństwo. W zamian za ich anielską cierpliwość i wysoką kulturę osobistą pod każdym względem są oskarżani o uporczywe nękanie i przepędzani są z terenu, który jest de facto ich własnością. 

Pan Ch. z uporem maniaka powtarza, że jest posiadaczem nieruchomości i przylegającej do niej działki a Państwo Ryczkowie mogą sobie być właścicielami. Nie wzrusza go sytuacja Ryczków i ciągle narastające koszty, jakich przysparza im ta sprawa. Nie działa również fakt, że na koncie tyle, co oddłużonych państwa Ch. rośnie ponowny dług w postaci odszkodowania za bezumowne zajmowanie domu. 

Artykuł pochodzi z portalu korsosanockie.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy