Reklama

Setki tysięcy mieszkańców Podkarpacia otrzyma ważne smsy! Nie ignorujcie ich!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Setki tysięcy mieszkańców Podkarpacia otrzyma ważne smsy! Nie ignorujcie ich! - Zdjęcie główne

foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Mieszkańcy Podkarpacia dostają właśnie pilne smsy od Rządowego Centrum bezpieczeństwa. Nad Podkarpacie nadciągają niebezpieczne zjawiska pogodowe.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, w ślad za wydanymi wcześniej ostrzeżeniami trzeciego, najwyższego stopnia, alarmuje przed intensywnymi opadami deszczu, których skala może mieć katastrofalne skutki

CZYTAJ TAKŻE:Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wskazuje, że w skutek ulewnych deszczy, może dochodzić do lokalnych podtopień czy zalań oraz gwałtownego wzrostu poziomu rzek. Meteorolodzy prognozują, że w czwartek i piątek (5-6. sierpnia) spaść może nawet do 100 litrów wody na każdy metr kwadratowy. Suma opadów może w ciągu kilkunastu godzin wynieść tyle, ile standardowo notuje się w ciągu całego miesiąca. 

To sytuacja bardzo niebezpieczna. Obserwujcie komunikaty meteorologiczne!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy